Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Olybet’is Manchester Derby’le võimsad koefitsiendid – ennusta riskivabalt

📁 Inglise Premier League, Jalgpall, OlyBet, Uncategorized 🕔23.aprill 2019
Olybet’is Manchester Derby’le võimsad koefitsiendid – ennusta riskivabalt

Kolmapäeva õhtul Old Traffordil toimuvale Manchester Derby’le on saadaval võimsad koefitsiendid. Panuse saad teha täiesti riskivabalt ja võida €125 boonus.

 

VÕIMSAD KOEFITSIENDID

Kampaanias osalemiseks registreeri Olybet’i konto siin.

Seejärel tee vähemalt €5 sissemakse, ava spordiennustus ja vali 24. aprillil kell 22.00 algav Manchester United vs Manchester City kohtumine ning panusta €5 ühele neist meeskondadest.

Võidu korral annab Olybet lisaks Sinu tavavõidule omaltpoolt kingituseks veel ka boonuse, millel on vaid ühekordne läbimängimis nõue. Kaotuse korral tagastab Olybet Sinu panuse pärisrahas.

Juhul kui panustad Manchester United’i peale ja võidad saad lisaks €125 boonuse. Kui panustad Manchester City peale saad võidu korral lisaks €25 boonuse.

Kampaania on saadaval uutele ja olemasolevatele Olybet’i klientidele, kes pole teinud Olybet’is veel ühtegi spordiennustust. Osalevad vaid prematch üksikpanused.

📣 

Kõik kes registreerivad OlyBet spordiennustusportaalis konto, saavad €25 tasuta spordiennustuse boonusraha. Spordiennustuse rahale kehtib vaid 1x läbimängimise tingimus minimaalselt 1.60 koefitsiendiga.

REGISTREERI OLYBET KONTO