Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Euro 2024 Austria vs Eesti – uue kliendi superpakkumine Olybetis

📁 Jalgpall, OlyBet 🕔24.märts 2023
Euro 2024 Austria vs Eesti – uue kliendi superpakkumine Olybetis

Euro 2024 valikmängule Austria vs Eesti saavad uued Olybeti kliendid 100% riskivaba panuse kuni €25 ulatuses ja €10 tasuta panuse.

 

EURO 2024 SUPERPAKKUMINE

Superpakkumise saamiseks ava Olybet Eesti ja registreeri endale tasuta konto. Konto registreerimisel kasuta boonuskoodi SPORT25.

Kui konto on registreeritud tuleb €25 riskivaba panuse pakkumise aktiveerimiseks teha vähemalt €25 sissemakse.

Seejärel saad teha oma esimese spordipanuse €25 ulatuses täiesti riskivabalt ja kui riskivaba panuse tulemus on selgunud lisatakse Sinu kontole veel 10 eurone tasuta panus.

Näide: Teed €25 panuse Eesti võidule Austria üle koefitsiendiga 15.00. Võidu korral saad 25 x 15 ehk €375 sularaha. Kui Eesti peaks kaotama tagastatakse Sinu kontole €25 pärisraha. Samuti lisatakse mõlemal juhul Sinu kontole €10 tasuta panus.

Tasuta panusega võid panustada mistahes spordisündmusele ning võidud makstakse välja pärisrahas! Kui sa ei soovi oma rahaga peale riskivaba ja tasuta panuse kasutamist riskida võid kanda oma raha tagasi pangakontole, kuhu see jõuab enamasti paari minutiga.

Austria vs Eesti Euro 2024 valikmäng toimub 27. märtsil kell 21:45 Eesti aja järgi.

Riskivaba ja tasuta panust võid kasutada nii pre-match kui ka live panustamiseks 7 päeva jooksul peale oma konto registreerimist. Kui sa ei soovi Austria vs Eesti mängule panustada võid panustada ükskõik millisele teisele spordisündmusele.

OLYBET KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED OLYBET’I KLIENDID SAAVAD €100 SPORDIBOONUSE. OLYBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI OLYBET KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused