Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Olybet Eesti-Läti korvpalli ühisliiga alustab – €150 riskivabu panuseid

📁 Korvpall, OlyBet 🕔28.september 2018
Olybet Eesti-Läti korvpalli ühisliiga alustab – €150 riskivabu panuseid

Algamas on Olybet Eesti – Läti ühisliiga esimene hooaeg. Esimesel nädalavahetusel annab Olybet mängijatele €150 väärtuses riskivabu panuseid.

 

KASUTA €150 VÄÄRTUSES RISKIVABU PANUSEID

Esimesel ühisliiga nädalavahetusel on Olybet väljavalinud kolm mängu, millele on sul võimalik teha riskivaba panus. Kui teed vähemalt ühe ennustuse ühele alltoodud mängudest, siis osaled Olybet Eesti-Läti korvpalliliiga hooajapileti loosis.

Kampaanias osalemiseks ava Olybet, vali kampaaniad ja registreeri end “OLYBET EESTI-LÄTI ÜHISLIIGA ESIMENE HOOAEG ALUSTAB!” pakkumisele.

Ära kindlasti unusta pakkumisele registreerumast, sest vastasel juhul pole Sinu ennustused riskivabad.

SELLE NÄDALAVAHETUSE RISKIVABAD PAKKUMISED

Reede, kell 19.00 – BC Kalev/Cramo v Ventspils 

Tee kuni 50 € panus BC Kalev/Cramo võidule, ning kui Sinu panus kaotab, maksab Olybet sinu raha tagasi.

Laupäev, kell 17.00 – Tartu Ülikool v Jurmala

Tee kuni 50 € panus oma lemmikmeeskonna võidule ja kui Sinu panus kaotab ja mängus visatakse 130 punkti või vähem, maksab Olybet sinu raha tagasi.

Pühapäev, kell 17.00 – VEF Riga v Tallinna Kalev

Tee kuni 50 € panus Tallinna Kalevi võidule. Kui Sinu panus kaotab ja Tallinna Kalev kaotab 10 punktiga või vähem, maksab Olybet sinu raha tagasi.

Kampaania kestab 28.09 – 30.09. Kaotatud panused tagastatakse pärisrahana järgmise tööpäeva jooksul peale viimase mängu lõppu.

Ühel mängijal on võimalik kasutada ühte riskivaba panust, ühe mängu kohta. Kokku on nädalavahetuse jooksul võimalik kasutada 3 riskivaba panust.

Kampaania täpsed reeglid leiab Olybeti kodulehelt.

Kõik kes registreerivad OlyBet spordiennustusportaalis konto, saavad €25 tasuta spordiennustuse boonusraha. Spordiennustuse rahale kehtib vaid 1x läbimängimise tingimus minimaalselt 1.60 koefitsiendiga.

REGISTREERI OLYBET KONTO