Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Mida tähendab spordiennustuse koefitsient?

📁 Blogi, Optibet 🕔07.oktoober 2017
Mida tähendab spordiennustuse koefitsient?

Koefitsient on spordiennustuses üks olulisemaid numbreid. See näitab seda, kui palju suurem summa laekub Sinu spordiennustuse kontole kui ennustus peaks täppi minema.

 

MIS ON KOEFITSIENT JA KUIDAS SEDA ANALÜÜSIDA?

Näiteks tehes 10-eurose panuse ennustusele, mille koefitsient on 1.30, saad õige ennustuse korral tagasi 10 X 1.3 = 13 eurot.

Koefitsiendi teine oluline omadus on see, et see muutub. Olles oma panuse teinud ja ennustuse kinnitanud, siis Sinu ennustuse koefitsient enam ei muutu. Küll aga võib järgnevatel ennustustel olla juba teine koefitsient.

Koefitsientide muutumisel on tavaliselt kaks peamist põhjust – olulised sündmused ja tehtud panused.

Sündmuste all mõeldakse kõike seda, mis võib mõjutada sportlase/meeskonna sooritusvõimet, väljakut rada või kogu võistluskeskkonda. Näiteks kui mängueelsel jalgpalli treeningul saab põhiväravavahet vigastada, mängib kogu tiim ebakindlamalt, sest väravasse võib minna vähekogenud asendaja. Samas kui koduväljakule tuleb kaasa elama tuhandeid fänne, siis mängib meeskond seal kindlasti natuke paremini.

Teiseks peamiseks koefitsiendi muutumise põhjuseks on tehtud panused. Lihtsamalt öeldes, iga võidu või kaotuse poolt tehtud panus muudab järgmise ennustaja jaoks nii võiduennustuse kui ka kaotusennustuse koefitsienti.

Oletame, et tegid spordiennustuse 5 minutit enne mängu algust. Sel hetkel näitavad koefitsiendid kindlasti varasemate ennustajate koondarvamust mängu tulemuse kohta, ehk seda kui palju usutakse võitu või kui suureks peetakse kaotuse tõenäosust.

Kuidas seda koefitsientidest välja lugeda? Võtame näiteks Horvaatia-Soome jalgpalli MM valikmängu. Soome võiduennustuse koefitsient on 21. Selleks, et teisenda see number tõenäosusprotsendiks tuleb teha lihtne matemaatiline tehe 100 : 21 = 4.76. Seega panuse teinud ennustajad arvavad, et Soome võidu tõenäosus Horvaatias on ainult 4.76%. Teisisõnu, Soome tõenäoloselt kaotab.

Algse koefitsiendi määrab ennustuskeskkond kohe peale mängu avalikustamist. Spordiennustuste koostajad kasutavad intuitsiooni ja kogemuste kõrval infot eelmise kohtumiste tulemuste, ilma ja mänguväljaku seisukorra kohta, viggastused, kodumängu eelis, isikliku elu sündmused jms.

 

Kui sulle pakuvad huvi koefitsiendid ja see kuidas neid arvutatakse, siis soovitame lugeda ka seda postitust: https://spordiennustused.com/koefitsientide-arvutamine-ja-parimad-koefitsiendid

Soovid koefitsiente lähemalt uurida ja oma oskused proovile panna? Tee seda Optibet Eesti ennustuskeskkonnas.

Mis on koefitsient ja kuidas seda analüüsida

📣 

Optibet annab uutele liitujatele 100% spordiennustuse boonus summas kuni €100. Lisaks saad kingitusena 4 X €25 tasuta panust. Kokku €200 väärtuses spordiboonuseid.

REGISTREERI OPTIBET KONTO