Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Meistrite Liiga ja Euroopa Liiga kindlustus Unibetis

📁 Jalgpall, Unibet 🕔12.aprill 2018
Meistrite Liiga ja Euroopa Liiga kindlustus Unibetis

Kas tuleb tuttav ette, et su kombopanus kaotab vaid ühe valesti ennustatud mängu tõttu? Selleks, et sinu pettumust vähendada on Unibet välja tulnud kindlustusega, mis aitab hädast välja, kui üks ennustus täppi ei lähe.

 

SAA €10 TASUTA ENNUSTUS

Unibet pakub mängijatele sel nädalal Meistrite Liiga ja Euroopa Liiga kindlustust. Mängijad, kes teevad 1×2 (mängu võitjale) mitmikpanuse, vähemalt neljale mängule saavad €10 tasuta ennustuse, juhul kui nende sedelil on 1 kaotav ennustus.

Pakkumisest osa võtmiseks ava Unibet, klikka pakkumistele ja liitu “Meistrite Liiga ja Euroopa Liiga kindlustus” pakkumisega ning tee mitmikpanus Meistrite- ja Euroopa Liiga matšidele.

Näide kehtivast neljakordsest kombopanusest:

Ennustussedel1X2
Mäng 1:Real MadridViikJuventus
Mäng 2:Bayern MünchenViikSevilla
Mäng 3:RomaViikFC Barcelona
Mäng 4:Manchester CityViikLiverpool

Kampaanias osalevad vaid mängueelsed mitmikpanused, mille sedelil on vähemalt 4 mängu, min. koefitsiendiga 5.0 ja min. panus on €10.

Pakkumine kehtib 10. – 12. aprill toimuvatele Meistrite- ja Euroopa Liiga kohtumisele. Mängijad, kes teenivad €10 tasuta panuse, saavad enda auhinna kätte hiljemalt 13. aprillil kella 20.00-ks. 

📣 

Unibet annab uutele liitujatele 100% spordiennustuse boonus summas kuni €50. Esimese kuni €10 panuse saad mobiilis teha riskivabalt. Lisaks saad 5 tasuta keerutust kasiinomängus Starburst.

REGISTREERI UNIBET KONTO