Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Meistrite ja Euroopa liiga neljanda ringi riskivabad panused

📁 Jalgpall, Optibet, UEFA Meistrite Liiga 🕔06.november 2019
Meistrite ja Euroopa liiga neljanda ringi riskivabad panused

Optibet’is saad panustada Meistrite ja Euroopa Liigale oma raha riskimata €5 riskivaba panusega. Lisaks võid teenida veel €55 väärtuses riskivabu panuseid.

 

EUROOPA JALGPALLI RISKIVABAD PANUSED

Pakkumises osalemiseks ava Optibet ja tee vähemalt €25 sissemakse boonuskoodiga CLEL4 ning Sinu kontole lisatakse automaatselt €5 riskivaba panus.

Alates teisipäevast kuni neljapäevani saad teenida iga päev €10 riskivaba panuse, kui teed päevas Meistrite või Euroopa Liiga mängudele vähemalt €75 väärtuses üksikpanuseid.

Kui panustad €75 kõigil kolmel päeval saad lisapreemiaks €25 riskivaba panuse. 3 päevaga on võimalik teenida kokku €60 väärtuses riskivabasi panuseid.

Riskivabade panustega teenitud võidud makstakse välja pärisrahas. Kaotuse korral tagastatakse panused samuti pärisrahas.

Kampaania kehtib 05.11.19 – 07.11.19. Panustamisnõude täitmisel lähevad arvesse vaid panused mille koefitsient on 1.50 või kõrgem.

Optibet Eesti - €1000 kasiinoboonus ja €100 spordiboonus

OPTIBET KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED OPTIBET’I KLIENDID SAAVAD 100% KUNI €100 SUURUSE SPORDIBOONUSE. OPTIBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI OPTIBET KONTO

BET365 SPORDIENNUSTUS

Maailma populaarseim kihlveokontor Bet365 pakub uutele mängijatele väga heade tingimustega spordiboonust. Rohkem infot leiad SIIT.

LIITU KOHE »