Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Romelu Lukaku kritiseeris Manchester United’i asjaajamist

📁 Spordiuudised 🕔23.august 2019
Romelu Lukaku kritiseeris Manchester United’i asjaajamist

Suvel Manchester Unitedist Milano Interisse müüdud Romelu Lukaku tunnistas, et ei tundnud tuge ei Unitedilt ega selle fännidelt.

 

Kuulujutud Lukaku lahkumisest algasid juba kevadel ja kulmineerusid Inglismaa üleminekuakna viimasel päeval, kui Milano Inter vajaliku summa letti lõi. Lukaku tunnistas, et ei tundnud Unitedi poolt mingit tuge. “Palju oli jutte, et Rom läheb sinna või nad ei taha Romi, aga keegi ei öelnud midagi minu kaitseks,” rääkis ta LightHarted Podcastile.

“Kolm-neli nädalat ootasin, et keegi minu eest välja astuks. Seda ei juhtunud. Siis rääkisime klubiga ja teatasin, et mõlemale oleks kasulikum oma teed minna. Tahtsin lihtsalt, et nad ütleksid, et Rom võitleb oma koha eest, aga seda ei juhtunud. Ligi pool aastat ei juhtunud! Olen valmis koha eest võitlema, aga mitte siis, kui inimesed mind sinna ei taha.”

Järgmisena jäid Lukakule hambusse fännid, kes tema sõnul olid pidevalt tema enda, Paul Pogba või Alexis Sanchezi vastu. Lukaku tunnistas, et oli eelmisel hooajal kehv, kuid ei tahtnud võtta ainuvastutust. “Kui nad tahavad mind süüdistada,siis tehku nii,” tõdes belglane. “Tiimil on väga palju potentsiaali, aga sellest üks ei piisa. Meeskonda tuleb ehitada.”

Kui United mängib algaval hooajal Euroopa liigas, siis Inter ja Lukaku osalevad Meistrite liigas. Seal on Interi võidu koefitsient 67.00, tiitlikaitsjal Liverpoolil 8.00.

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused