Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Coolbet’i blogi: 6 live-panustamise nõuannet, mis aitavad Sul rohkem võita

📁 Blogi 🕔01.september 2017
Coolbet’i blogi: 6 live-panustamise nõuannet, mis aitavad Sul rohkem võita

See polnud üldsegi ammu, mil mängu algus tähendas igasuguse panustamise lõppu.

Kindlasti oled Sa kuulnud mõnest mängijast, kes jäi oma “tõeliselt suurest võidust” ilma vaid seetõttu, et ei jõudnud õigel ajal panust teha.

 

Lisaks mäletad, et pärast panustamist ei jäänud Sul üle midagi muud, kui lihtsalt maha istuda ning mäng lõpuni vaadata. Alles siis võisid Sa oma võidud sisse kasseerida.

Mõistagi polnud Sul keelatud mängu ajal (kasvõi oma mõtetes) uusi ennustusi teha, kuid paraku polnud kedagi, kes suutnuks selliseid panuseid ka reaalselt vastu võtta. Kihlveokontoritel puudus vastav tehnoloogia ning seetõttu tuli leppida vaid tavapärase mängueelse panustamisega. Kui vahel õnnestus koguni poolaegade vahel panuseid teha, siis olid juba päris õnnega koos.

Kõik endine muutus aga live-panustamise tulekuga, mis tähistas tõelist revolutsiooni spordiennustuse ajaloos!

Mis on live-panustamine?

Live-panustamine ehk panustamine mängu ajal tähendab võimalust ennustada valitud (spordi)sündmuse tulemust reaalajas.

Nüüdisaegne tehnoloogia on teinud live-panustamise kõikidele kihlveokontoritele kättesaadavaks. Nii saavad mängijad internetis panustada või võtta raha välja ka siis kui mäng alles toimub.

Reaalajas ennustamine nõuab Sinult veelgi suuremate andmemahtude läbitöötamist ning otsuseid tuleb langetada pidevalt kõikuvate koefitsientide foonil. See ei muuda ainuüksi mängu jälgimist ning spordile panustamise tavapärasest põnevamaks, vaid tagab tulu just nendele, kes suudavad mängust tervikuna kõige paremini aru saada.

Live-panustamise dünaamika on väga erinev mängueelsest ennustamisest, sest võimalusi panustamiseks on hoopis rohkem. Kuid Sul pole ka erilist põhjust muretsemiseks, kui end selles vallas veel noore ja rohelisena tunned.

Siin on 6 live-panustamise nõuannet, mis aitavad Sul alustada.

1. Tee kodutöö ära

Mis iseloomustab live-panustamist? Eelkõige ikka see, et sündmused toimuvad väga kiiresti ning Sa pead analüüsima paljusid erinevaid tegureid.

Üldiselt soosib live-panustamine just neid mängijaid, kes tunnevad kõige paremini oma spordiala ning neid sportlasi või meeskondi, kes valitud võistlusel osalevad. Kuigi tegemist on reaalajas toimuva panustamisega, ei venita ükski edukas mängija hetkeni, mil kohtunik vilet puhub. Vastupidi, nad teevad oma eeltöö juba tükk aega varem ära.

Enne live-panustamisega alustamist soovitame Sul tutvuda üldiste spordipanustamise nõuannetega ning kindlasti mitte ignoreerida tõsiasja, et kõik algab koefitsientidest.

Edukad spordiennustajad keskenduvad alati nendele spordialadele, kus neil on märgatav kompetents. Samuti panevad nad oma kalendrisse aegsasti kirja kõik mängud, mille tulemuste ennustamisel end kindlana tuntakse. See eeltöö tuleb teha ära juba tükk aega enne valitud spordisündmuse algust. Kui õige aeg on käes, pead vaid oma mälu värskendama, sest oled juba teadlik kõikidest olulisematest teguritest, mis võivad konkreetse mängu käiku mõjutada.

Loe edasi Coolbet.ee spordiennustuse blogist…

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused