Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Coolbet’i blogi: 5 spordiennustuse nõuannet, mis aitavad sul kaks korda rohkem võita

📁 Blogi 🕔01.september 2017
Coolbet’i blogi: 5 spordiennustuse nõuannet, mis aitavad sul kaks korda rohkem võita

Kas Sa tead, kui palju tegelikult spordile panustatakse? Seda tehakse tegelikult lausa uskumatult palju ning siin on selle tõestus.

 

Tuginedes ONS andmebaasile teame, et kaks kolmandikku UK-s elavates täiskasvanutest teeb aasta jooksul vähemalt ühe panuse ning keskmine majapidamine kulutab ainuüksi internetis panustamisele 166 naela aastas.

See on kolm korda suurem summa kui Soome, Rootsi ja Norra sisemajanduse kogutoodang (SKT). Kokku!

Suurem osa käibest pärineb asjaarmastajatelt, kes kaotavad panustades palju rohkem raha kui teenivad.

Kuna spordiennustus on tohutult suure levikuga ning edu selles ei põhine kaugeltki vaid juhusel, ei võistle Sa ainuüksi kihlveokontori vastu, vaid ka kõikide teiste mängijatega üle maailma.

Sarnaselt börsile on ka spordiennustus oma olemuselt justkui globaalne turg ning aina enam on neid inimesi, kes suudavad muuta oma hobi igapäevaseks tööks.

Börsikauplejad kasutavad oma oskusi ning kogemust turul toimuva mõistmiseks, et siis otsustada, kuhu raha paigutada. Elukutselised spordipanustajad teevad sisuliselt sedasama, pidades kinni mõnedest lihtsatest reeglitest.

See ei ole ainult mäng!

Enamiku inimeste jaoks on sport vaid meelelahutus.

See tähendab, et viis, kuidas spordist räägitakse – olgu siis meedias või sõpradega pubis – keskendub peamiselt nendele teemadele, mis pole võitvatele mängijatele just kuigi olulised.

Need fokuseeruvad konkreetsetele isikutele, suurtele vastasseisudele või siis mõne mängu põhimõttelisele tähtsusele.

Võitvad spordipanustajad ei pööra sellele kõigele aga kuigi suurt tähelepanu, vaid vaatlevad sporti hoopis teise nurga alt.

Nemad ei muretse selle pärast, kas konkreetne mäng on oluline mingi tiitli või karika võitmiseks. Veelgi enam – neid ei huvita alati seegi, kumb meeskond selle kohtumise üldse võidab.

5 nõuannet spordiennustuses, millest on tõesti kasu!

Kuidas saab kaotavast asjaarmastajast võitev professionaal?

Millest on kõige parem alustada?

Selleks, et vastata nendele küsimustele ning aidata Sul tulevikus edu saavutada, oleme pannud kokku viis spordiennustuse nõuannet, mida saad kasutada juba järgmisel korral enne panuse tegemist.

Hakkame siis kohe pihta!

1. Kõik algab koefitsientidest

Kui Sa vaatad koos sõpradega mõnda suurt mängu, siis kuuled alatasa küsimust:

„Kellele sa panustasid?“

Tegelikult tahetakse selle küsimusega teada, kes võiks vastaja hinnangul kohtumise võita.

Kui küsid aga sama mõnelt elukutseliselt spordiennustajalt, võid saada koguni kaks vastust. Esiteks – kes tema hinnangul võidab ning teiseks – kellele ta panustas. Pane tähele, et need vastused ei pruugi olla kaugeltki samad.

Oluline vahe on just selles, et võitvad mängijad teevad panuseid vastavalt koefitsientidele ning panevad oma raha mängu just nende tulemuste peale, mille toimumise tegelik tõenäosus on suurem kui koefitsient seda väljendab.

Reaalsuses tähendab see, et panus tehakse meeskonnale, kes pole panustaja hinnangul küll soosik, kuid tema edulootusi väljendav koefitsient on lihtsalt niivõrd kõrge, et võimaldab teenida pikemas perspektiivis kasumit.

Selles vahe ongi. Asjaarmastaja panustab sellele, kes tema hinnangul võidab. Profi jaoks on aga esmatähtsad nii koefitsiendid kui ka oskus häid diile leida.

Elukutselised panustajad teenivad raha sellega, et hoiavad silma peal just nendel võimalikel tulemustel, mille toimumise tõenäosust kihlveokontorid alahindavad. See võib tähendada panustamist nii favoriidile kui ka sellele sportlasele või võistkonnale, keda soosikuks ei peeta. Peamine, et koefitsiendid oleksid soodsad.

Loe edasi Coolbet.ee spordiennustuse blogist…

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused