Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Coolbet’i blogi: nõuanded kuidas tuvastada oma halbu harjumusi spordiennustuses

📁 Blogi 🕔01.september 2017
Coolbet’i blogi: nõuanded kuidas tuvastada oma halbu harjumusi spordiennustuses

Isegi kõige edukamate panustajate käitumises võib ilmneda negatiivseid harjumusi. Kuidas neid tuvastada ja tulevikus vältida?

 

Erinevus edukate ja vähem edukate panustajate (ehk siis suurema osa mängijate) vahel seisneb selles, et edukad panustajad on oma halbadest harjumustest teadlikud ning võtavad nendega kokku puutudes koheselt kasutusele vastumeetmed võimalike hilisemate ja hoopis tõsisemate probleemide vältimiseks.

Kui oled pikka aega panuseid teinud, siis oled tõenäoliselt ka ise mingite halbade harjumustega kokku puutunud.

Siin on üheksa kõige tüüpilisemat halba harjumust spordiennustuses, millest võib saada probleem igale panustajale. Neid kõiki iseloomustab asjaolu, et tegemist on salakavalate lõksudega, kuhu langemine on üllatavalt kerge. Kui lõkse ei suudeta märgata ning enda käitumises vajalikke parandusi teha, siis võivad nendesse kukkumised väga kalliks maksma minna.

Vaata nüüd detailselt kõik halvad harjumused läbi.

1. Ilma eesmärgita panustamine

Kui Sul pole täpset ettekujutust sellest, mida Sa soovid saavutada spordile panustades, siis oled justkui sihitult kõrbes ekslev üksik hunt. Sul lihtsalt peab olema mingigi eesmärk – olgu selleks siis lihtsalt väike soov mõnele suurvõistlustele nagu Super Bowl või FA Cup vürtsi lisada või siis juba tõsine tahtmine “võita piisavalt raha, et oma igapäevatööga hüvasti jätta ning mitte kunagi enam tööle tagasi minna!”

Kui Sul eesmärki pole, kannad Sa kihlveokontori arvele arutult raha ning Sul pole seejuures isegi täpset aimu, millal see välja võtta. Veelgi enam – Sa ei tea sedagi, millal oma online-kontole raha lisamine lõpetada.

2. Oma isiklikku haipi uskumine

Üldiselt on panustajatel kõrge ego.

Mõneti on seda ka vaja, sest vastasel juhul ei saaks Sa teha riskantseid panuseid ega uskuda sellesse, et oled piisavalt tark ning suudad nii kihlveokontorile kui ka teistele mängijatele ära panna.

Kui Sinu võitvad panused on edukad, siis on see pealtnäha suurepärane. Probleem tekib aga juhul, kui need õnnestumised paisutavad Sinu niigi kõrge ego ülemäära suureks. Kui Sa oled olnud mõnda aega edukas ning teeninud ka kasumit, siis kipud pidama end kõikvõimsaks ega usu, et võiksid üldse kaotada. Praktikas hakkad Sa seejärel tarbetud riske võtma – tegema panuseid, mis pole vastavuses Sinu mängukassa suurusega või siis panustama spordialadele, millest Sa mitte midagi ei tea.

Mängijatel on oluline mõista, et nad on täpselt nii head nagu nende järgmine võitev panus ning iga võidulaine toob järgmist kaotustelainet vaid selle panuse võrra lähemale. Liigne enesekindlus tuleb alla suruda ning osata tagasihoidlikuks jääda, sest vastasel juhul oled Sa spordiennustuses suures hädas.

3. Laiskus ja hooletus

Kui inimesed on juba mõnda aega panuseid teinud ning ka teatavat edu nautinud, siis hakkavad nad muidu üsna ajamahukas protsessis energiat säästma ehk pöörama märksa vähem tähelepanu mängueelsele uurimistööle ning mängude vaatamise peale.

Viilimine ning hooletu suhtumine oma seni hästi töötanud ning kindlasse meetodisse tähendab, et Sa ei tee enam asju nii nagu Sa varem, mil regulaarselt võitsid! Teisisõnu pole Sa laisaks muutudes kaugeltki nii edukas ja hea panustaja kui olid seda varem.

Loe edasi Coolbet.ee spordiennustuse blogist…

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused