Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Coolbet’i blogi: 7 moodust parima spordiennustusportaali leidmiseks

📁 Blogi 🕔01.september 2017
Coolbet’i blogi: 7 moodust parima spordiennustusportaali leidmiseks

Tänu internetile tekkis ülemaailmne spordiennustuse turg ning selle abil on online-spordiennustus lausa plahvatuslikult kasvanud.

 

Pea kõik mängijad üle maailma, sõltumata nende asukohast, võivad nüüd leida (vähemalt mõne) spordiennustusega tegeleva ettevõtte, kus oma panused ära teha. Samas on kihlveokontoreid jällegi väga palju ning mängijad pideva dilemma ees – keda neist teistele eelistada? Millised veebilehed sobivad panustamiseks kõige paremini ning kus võiksid just Sina edaspidi ennustama hakata?

Õige kihlveokontori valik on võtmetähtsusega otsus, sest mõjutab väga olulisel määral Sinu hilisemat heaolu. Kui Sa peaksid valima õige saidi, siis saad Sa suure tõenäosusega positiivse elamuse, võid hakata tulevikus panustamist nautima ning leiad ka hea võimaluse oma võitude suurendamiseks. Peaksid Sa aga sattuma mõne kahtlase või koguni pettusele rajatud veebilehe otsa, võib panustamine muutuda nii rahaliselt kui emotsionaalselt üsna kurnavaks.

Läbi interneti võid jõuda mitmete tipptasemel teenusepakkujateni ning kui peaksid seal ka mängimist alustama, leiad suure tõenäosusega kõik, mida esialgu vajad. Häda on aga selles, et spordiennustust pakkuvaid saite pole kaugeltki vähe ning õige valiku tegemine on seetõttu erakordselt raske. Pole olemas universaalset reeglit “üks mõõt kehtib kõigile”. Üsna keeruline on koheselt mõista, milliseid saite üldse testida ning millistest kaarega mööda käia.

Nagu spordiennustuses ikka, tasub nüüdki eeltöö ära teha, mis aitab Sind valikute tegemisel mugavalt tunda. Aitamaks Sind selle keerulise otsuse langetamisel, oleme pannud kirja 7 erinevat moodust, mille kasutamisest võib kasu olla.

1. Veebilehe usaldusväärsus

Veebilehtede ülevaateid lugedes saad kindlasti selgeks, kas Sind huvitavates kihlveokontorites käib mäng reeglite kohaselt, kas võidud makstakse korrektselt välja ning kas klienditeenindus on asjalik ja sõbralik. Juhul kui mitte, siis võib tulevikus juhtuda, et mängijad peavad ise probleemide lahendamiseks ettevõtte juhtkonna poole pöörduma ning avaldama survet nende lahendamiseks. Viimane tegevus – isegi kui see osutub edukaks – võib võtta omajagu väärtuslikku aega.

Korraliku taustauuringu tegemine õige kihlveokontori valikul on kahtlemata raske. Esiteks on see üsna ajamahukas, teiseks ei pruugi Sa alati ka kogu vajalikku infot kätte saada. Sellest hoolimata on tegemist võimalusega, mille kasutamist tasuks kaaluda. Veendu vaid selles, et teed seda õieti.

Keegi pole huvitatud halvast kliendikogemusest mistahes ettevõttega ning online-kihlveokontorid pole siinkohal mingiks erandiks. Just seetõttu tasub enne panustamist kodutöö ära teha ning võimalikult palju infot hankida. Kindlasti peaksid Sa saama vastused vähemalt nendele neljale küsimusele:

  • 1. Kuidas saab kontole raha peale kanda?
  • 2. Kas kihlveokontor pakub boonuseid esimese ja/või täiendava deposiidi korral ning kuidas kantakse boonusraha Sinu kontole?
  • 3. Kui keeruline on hiljem oma raha mängukontolt kätte saada?
  • 4. Kui palju erinevaid võimalusi tulemuste ennustamiseks pakutakse (näiteks tasub uurida, kas kihlveokontor võimaldab ka panustamist reaalajas juba alanud sündmusele?)

Enne deposiidi tegemist peaksid Sul kindlasti need vastused käes olema.

Loe edasi Coolbet.ee spordiennustuse blogist…

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused