Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Kuidas kasutada spordiennustuse tasuta ja riskivaba panust?

📁 Blogi 🕔30.mai 2020
Kuidas kasutada spordiennustuse tasuta ja riskivaba panust?

Oled teeninud spordiennustuse tasuta panuse või riskivaba panuse, aga ei tea kuidas seda kasutada? Abi leiad sellest artiklist.

TASUTA PANUSE ABI

Spordiennustuse tasuta panuse näol on tegemist panusega, mille kasutamiseks ei pea mängija omapoolselt raha riskima. Tasuta panusega teenitud võidud makstakse välja kas pärisrahana või boonusena, millele kehtib läbimängimisnõue spordiennustuses.

Tasuta panuse kasutamisel tuleb esmalt vaadata, kas on märgitud ära, millise spordisündmuse jaoks on tasuta panus mõeldud ning millised reeglid kohanduvad selle kasutamisele. Sellekohase info leiad alati kampaania lehelt, läbi mille tasuta panuse teenisid. Kui tasuta panus on antud lihtsalt kingitusena kihlveokontori poolt, siis saadavad nad selle kohta ka info.

Kui oled tutvunud reeglitega, siis lihtsalt ava vastava kihlveokontori spordiennustus ning lisa panus oma ennustussedelile. Seejärel ilmub ennustussedelil Tasuta Panus lahter – märgi see ära ning kinnita oma panus ja oledki teinud oma tasuta panuse.

RISKIVABA PANUS

Riskivaba panuse puhul on tegu sarnase panusega nagu tasuta panus, kuid erinevus seisneb selles, et panuse pead tegema oma rahaga, mis tagastatakse, kui Sinu panus kaotab.

Riskivaba panust tehes tuleb taas ennast kurssi viia pakkumise reeglitega. Tähtis on jälgida, mil moel riskivaba panuse algne panus tagastatakse kaotuse korral. Enamasti on Eesti kihlveokontorites levinud reegel, et kaotuse korral tagastatakse riskivaba panus pärisrahas. Vahel leiab ka mõningaid näiteid, kus riskivaba panus tagastatakse boonusrahana, millele kehtib 1-3 kordne läbimängimisnõue.

Riskivaba panuse kasutamisel peab olema Sinu kontol vähemalt samapalju raha, kui on riskivaba panuse suurus. Seejärel vali oma ennustus, märgi ära “Riskivaba panus” lahter, sisesta oma panuse summa ning kinnita panus.

NIPID

Kuna mõlema panusega ei pea enamasti oma rahaga riskima tasub nendega teha riskantsemaid panuseid (kõrge koefitsiendiga.) Kui Sinu panusega on lubatud, siis tulevad abiks mitmikpanused. Nendest saad rohkem lugeda juba siit.

Mitmed Eesti kihlveokontorid pakuvad uutele klientidele Tasuta & Riskivabu panuseid ning boonuseid. Parimad pakkumised leiad siit.

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused