Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Eesti korvpallikoondise peatreener selgub septembris

📁 Spordiuudised 🕔15.august 2019
Eesti korvpallikoondise peatreener selgub septembris

Eesti korvpallikoondis saab uue peatreeneri paika septembris. Avaliku konkursi kaudu laekus 18 kandidaadi avaldust.

 

Eesti Korvpalliliit kuulutas juuli keskpaigas välja avaliku konkursi meeste rahvuskoondise peatreeneri ametikohale. Kandideerimise tähtaeg oli käesoleva nädala teisipäeval ja kokku laekus 18 avaldust. Alaliidu juhatus langetas nüüd kolmapäevasel koosolekul otsuse, kuidas liigutakse värbamisprotsessiga edasi. Korvpalliliidu president Jaak Salumets pidas konkursit igati õnnestunuks.

“Kandideerinute seas oli nii eestlasi kui välismaalasi,” sõnas Salumets pressiteate vahendusel. “Edasi valitakse nende seast välja neli kuni kuus persooni, kes vastavad alaliidu strateegia kontseptsioonile ja eesmärkidele. Teeme neile taustauuringu, kutsume läbirääkimistele ja lõplik otsus tehakse järgmisel juhatuse koosolekul, mis toimub 18. septembril.”

Alates 2009. aastast on Eesti meeste korvpallikoondise peatreener olnud olümpiavõitja Tiit Sokk. Eesti Päevalehe andmetel ei ole Sokku seekord kandidaatide nimekirjas, küll aga on seal ohtralt välismaalasi. Eestlastest on kindlasti nimekirjas vaid Kadrina Karude eestvedaja Andres Sõber ja suvel Eesti U21 koondist juhendanud Aivar Kuusmaa, kusjuures avalikult on sellest teatanud vaid Sõber.

Eesti koondise uue peatreeneri suurimaks väljakutseks saab kvalifitseerumine 2021. aasta Euroopa meistrivõistlustele. Valikgrupis kohtub Eesti Itaalia, Venemaa ja Põhja-Makedooniaga, edestda tuleb kolmest vastasest ühte. Mängud toimuvad vahemikus 17.–25. veebruar 2020, 23. november–1. detsember 2020 ning 15.–23. veebruaril 2021.

Selle aasta septembris peetakse maailmameistrivõistlusi. Tiitlikaitsja USA võidu koefitsient on 1.40, viis aastat tagasi finaalis kaotanud Serbial 5.25.

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused