Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Anett Kontaveit liikus US Open 2019’il kindlalt teise ringi

📁 Spordiuudised 🕔28.august 2019
Anett Kontaveit liikus US Open 2019’il kindlalt teise ringi

Anett Kontaveit (21) ei pidanud väljakul olema tundigi, et alistada maailma 83. reket Sara Sorribes Tormo (Hispaania) 6:1, 6:1.

 

Ta alustas pärast Kaia Kanepit, aga lõpetas varem, sest mäng kestis vaid 54 minutit. Teises setis oli vahepeal lõik, kus Anett võitis 14 punkti järjest. Ühe teise geimi lõpus, siis kolm geimi nulliga ja veel ühe punkti. Nagu arvata oli, ei suutnud Sorribes Tormo Eesti esireketi võimsusele midagi vastu panna, kirjutas tennisnet.ee.

Kuna Kontaveit ja Sorribes Tormo mängisid kogu kohtumise samaaegselt Kanepi ülipõneva heitlusega, siis Tennisnetil ei õnnestunudki vaadata meie esireketi mängu. Aga ilmselt ei olnud seal ka midagi vaadata – peame olema rahul, et Anett sedavõrd kindlalt domineeris.

Statistika näitab, et Kontaveit tegi 25 äralööki ja 16 lihtviga, vastane vastavalt 4 ja 8. Kuna Anett võitis kokku 55 punkti, siis peaaegu pooled tulid äralöökidest. Servi näitajad ei olnud hiilgavad, aga seda polnudki ju vaja – 2 ässa, 2 topeltviga, esimese servi õnnestumisprotsent 60 ja esimeselt pallingult võidetud punktr 76%. Murdepalle realiseeris Kontaveit 7st 5.

Teises ringis kohtub Kontaveit 26-aastase horvaadi, maailma edetabelis 47. kohta hoidva Ajla Tomljanoviciga, kes oli avaringis üle Tšehhi mängijast Marie Bouzkovaist. Neljapäeval peetavas mängus on Kontaveidi võidu koefitsiendiks 1.28, Tomljanovicil 3.75.

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused