Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Kuidas kihlveokontorid koefitsiente arvutavad ja kust leida parimad koefitsiendid?

📁 Blogi, Coolbet, Esiletõstetud 🕔23.oktoober 2018
Kuidas kihlveokontorid koefitsiente arvutavad ja kust leida parimad koefitsiendid?

Kas oled kunagi mõelnud kuidas arvutatakse erinevate spordisündmuste panustamise koefitsiente ning kust leiab parimad koefitsiendid?

 

SPORDIENNUSTUSE KOEFITSIENTIDE ARVUTAMINE

Eesti parim spordiennustusportaal Coolbet on pannud kokku väga lihtsa, kuid õpetliku video, kust saad teada kuidas erinevate spordisündmuste koefitsiente arvutatakse ja milline on spordiennustuste pealt teenitav keskmine kasumimarginaal ettevõtetele.

Kogu info leiad järgnevast videost:

 

PARIMAD SPORDIENNUSTUSE KOEFITSIENDID

Nagu eelnevast videost selgus on turul tegutsevate kihlveokontorite tagasimakse mängijatele keskmiselt 93%, kuid Coolbet on viinud oma kasumimarginaali vaid 4% peale, mis tähendab et nende hinnanguline spordiennustuse tagasimakse protsent mängijatele on 96%.

Siin ka mõned tõestused sellest, et Coolbet pakub Eesti ja isegi Euroopa turul parimat tagasimakse protsenti.

  • TÕESTUS NR. 1

Börsil olevate ettevõtete 2016. aasta aruanded näitavad, et nad teenisid spordiennustusega järgnevat marginaali: Nordicbet 6.5%, Betsafe (endine Triobet), 6.5%, Unibet 8.1% ja Betsson 6.5%.

Coolbet’i tegelik marginaal samal perioodil oli 2.0%. Lihtsustatult tähendab see seda, et iga €100 eest mida keskmine klient panustas said Unibet’i mängijad tagasi €91.90, samas Coolbet’is sai keskmine mängija sama näite põhjal tagasi lausa €98.

  • TÕESTUS NR. 2

Kihlveokontorite koefitsiendid Liverpoolile, Barcelonale, PSG-le või mõnele muule meeskonnale võivad olla väga erinevad. Samas on tagasimakse tavaliselt kindlaks määratud ja ei erine liigade lõikes, mille tõttu on oluline neid jälgida.

Võrreldes populaarseimaid jalgpalliliigasid Inglise Premier League ning Norra, Rootsi Soome ja Eesti tipplliigasid on tulemused protsentuaalselt järgmised (andmed on võetud koefitsientide võrdluse portaalist Betbrain).

 Liiga
Coolbet
Bet365
Betsafe
Betsson
Nordicbet
Tonybet
Unibet
Premier League
98.0%
97.5%
96.6%
98.0%
97.6%
97.4%
97.6%
Eliteserien
97.0%
94.0%
94.7%
94.7%
95.6%
92.5%
94.9%
Allsvenskan
96.0%
93.9%
93.6%
95.1%
95.7%
92.5%
93.5%
Veikkausliiga
95.0%
93.8%
92.2%
93.0%
93.9%
92.5%
93.5%
Premium Liiga
95.0%
91.0%
88.8%
88.8%
88.8%
91.6%
89.0%

Tabeli põhjal on üsna selge, et Coolbet annab oma klientidele tunduvalt rohkem raha tagasi kui ükski teine võrdluses olev kihlveokontor.

 

MIKS COOLBET ANNAB KLIENTIDELE ROHKEM RAHA TAGASI?

Kõik kihlveokontorid kellega Coolbet on end võrrelnud on kas börsi- või riigiettevõtted, seega nende andmed on avalikult kättesaadavad. Börsiettevõtted peavad suutma näidata, et nende tulemused ja finantsnäitajad paranevad igas kvartalis, sest vastasel juhul langeks nende aktsiate väärtus.

Coolbet’i omanikud on ettevõtjad, kes näevad firmat pikaajalise investeeringuna ning on teadlikult valinud madalate marginaalide strateegia.

Kõik kihlveokontorid, välja arvatud riigiettevõtted teenivad suure osa oma käibest läbi partnerlehtede, ehk affiliate’de. Affiliate lehtede näol on tegu lehtedega, mille eesmärk on suunata liiklust kihlveokontorite lehtedele. Affiliated’ teenivad protsendi käibest, mille toodud klient kihlveokontoris panustab.

Coolbet suudab hoida madalamaid marginaale, sest nad ei kasuta tulude jagamise mudelit partnerlehtedega ning seetõttu ei ole neil nii suuri finantskohustusi seoses tulude jagamisega.

Coolbet spordiennustuse täieliku ülevaate ja boonuste info leiad siit.

📣 

Coolbet annab uuele liitujale 100% spordiennustuse boonuse summas kuni €150. Lisaks saavad kõik konto avamisel 10 tasuta spinni mängus Starburst, millest saadud võidud lisatakse kontole pärisrahas.

REGISTREERI COOLBET KONTO