Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Kalju jalgpallipidu Glasgow Celticu vastu vajab pidamist

📁 Spordiuudised 🕔30.juuli 2019
Kalju jalgpallipidu Glasgow Celticu vastu vajab pidamist

Mismoodi minna eurosarjas mängima, kui edasipääsu nimel võitlemine ei tundu enam reaalne? Arvestades, et Nõmme Kalju vastaseks on teist nädalat järjest Glasgow Celtic, siis motivatsioonis erilist küsimust olla ei tohiks.

 

Celticut on Eesti jalgpallisõbrad juba ammu näha tihanud ning eelmisel nädalal jõudis see ajalooline hetk kätte. Vastu tuli küll võtta 0:5 kaotus, ent Kalju fännid said siiski rõõmustada. “Tuli, mis tuli, me olime siin!” jätsid nad endast jälje maha ka sotsiaalmeediasse.

Nii ongi. Oli avamängu tulemus, mis ta oli – ega keegi ei nõuagi ju Kaljult edasipääsu -, aga kodus tuleb Celticu vastu korralik Metallica kontsert püsti panna. Kohale tuleb vähemalt 4000 pealtvaatajat ning Roman Kožuhhovski lubas tõelist jalgpallipidu.

“Homme on suur jalgpalli pidupäev. Ootame väga head lahingut väljakul ja tugevat mängu. Kõige erilisemaks teeb selle kodupublik ehk 12. mees,” ootab ukrainlasest peatreener omadele sooja vastuvõttu. Kas kõigest viisakusest või mitte, aga keerulist keskkonda ennustas ka Celticu 20-aastane ründaja Mikey Johnston, kes tunnistas mängueelsel pressikonverentsil, et “siin on väga raske mängida”.

Lisaks sellele, et Kalju mängijad saavad end taaskord proovile panna Euroopa jalgpalli suurkuju vastu, siis on see mäng tegelikult ka peaprooviks Euroopa liigale. Kui Meistrite liiga nõmmekate jaoks läbi saab, siis jätkub nende eurohooaeg Euroopa liiga kolmandas eelringis, kus vastaseks tuleb taaskord Škendija või Luksemburgi klubi Dudelange.

Kosmilistest suurustest ja uskumisest on Nõmme Kalju euroteekonna jooksul juttu tehtud palju. Kohustuslikus korras peatume siis ka nüüd sel teemal. Kas Kalju mängib veel edasipääsu peale? “Tuleb endasse uskuda, jalgpallis on kõik võimalik!” sõnas Ugge.

Kuigi mängueelsel pressikonverentsil ei soovinud Kožuhhovski pikemalt vigastustest rääkida, siis treeningu põhjal on eemale jäämas Kalju absoluutne võtmemängija Reginald ja ka Aleksandr Volkov. Lisaks Alex Matthias Tamm, kes treenis võistkonnast eraldi ja keda vaevab sportlase song.

Täna õhtul kell 20.00 on Nõmme Kalju võidu koefitsiendiks 12.00, viigi koefitsiendiks on 7.00 ja Glasgow Celticu võidu koefitsient on 1.20.

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused