Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Kaia Kanepi kaotas Bronx’i tenniseturniiri avaringis

📁 Spordiuudised 🕔21.august 2019
Kaia Kanepi kaotas Bronx’i tenniseturniiri avaringis

Kvalifikatsioonis kolm võitu saanud Kaia Kanepi jaoks lõppes Bronxi WTA turniir põhitabeli esimeses ringis, kui ta kaotas poolatar Magda Linettele 2:6, 5:7.

 

Osaliselt vajutas mängule pitseri umbes pooletunnine vihmapaus, mis saabus just siis, kui Kaia oli teises setis murdega ette saanud. Esimene sett oli aga üsna ühepoolne, Kanepil polnud kasutada ühtki murdepalli. Kuid eestlanna alustas teist setti kohe murdega ja kuigi poolatar vastas samaga, läks Kaia peagi ette 5:3 ja siis katkestas Linette pallingul seisul 40:30 kohtumise vihmasadu, kirjutas tennisnet.ee.

Pärast jätkamist kulus Linettel aega (alles viiendal geimpallil), et oma serv ikkagi võita, aga Kaial oli võimalus serviga sett lõpetada. Paraku läks mäng nüüd käest ja Kanepi ei võitnud enam geimigi.

Kuigi turniiri alustas Kanepi Linettest edetabelis kahe koha võrra eespool, oli selle nädala seisuga poolatar maailma 80. ja eestlanna 83. reket. Varem ei olnud nad kohtunud, kuid Linette on olnud ebamugav vastane Eesti esireketile Anett Kontaveidile, kes on tema vastu omavahelistes mängudes taga 2:4 ja kõvakattel koguni 0:3. Tõsi, viis kohtumist kuuest on nad pidanud aastatel 2013-2015 ITF-i turniiridel.

Linette on tüüpiline kontramängija, kes armastab vastase rütmi häirida ja eelkõige visalt kaitsta. Kuid vajadusel ta oskab ka rünnata. Ent võimsuse puudumine on tähendanud, et stabiilselt esisajas püsiv mängija pole kunagi edetabelis 55. kohalt kõrgemale tõusnud. Kuigi Tennisnetil ei õnnestunud kohtumist näha, võib arvata, et Kanepi ei suutnud vastase rütmiga harjuda ja tegi liiga palju lihtvigu. Õnnestunud ründemängu korral poleks Linette tohtinud Kaiale ohtlikuks saada.

Võitja kõik statistilsed näitajad olid paremad. Kui esimeses setis tegi Linette vaid ühe topeltvea, siis ta lõpetas mängu 7 ässa ja 7 topeltveaga, kuid Kaia lõi samuti 7 topeltvea kõrval ainult kolm ässa. Esimene serv õnnestus poolataril 62% ja Kanepil 56% ning esimesest pallingust võitis Linette 69 ja Kanepi 61% punktidest. Samuti oli poolatar silmapaistev murdepallide realiseerimisel – 7st 5, Kaial 4st 2.

WTA New Yorki turniiril on Andrea Petkovici võidu koefitsient täna 2.62, Camila Giorgil 1.44.

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused