Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Igapäevased Jalgpalli MM 2018 Superpakkumised Olybetis

📁 Jalgpall, Jalgpalli MM 2018, OlyBet 🕔27.juuni 2018
Igapäevased Jalgpalli MM 2018 Superpakkumised Olybetis

Jalgpalli MM 2018 igal võistluspäeval ootavad sind Olybetis superpakkumised. Iga päev ootab Sind päeva ülesanne, mille täitudes Sinu võidud suurenevad kuni 10 korda.

 

KÜMNEKORDISTA OMA VÕIDUD

Iga päev on sul võimalik võtta osa ühest Olybeti Superpakkumisest. Pakkumises on ära toodud, mis mängule pead tegema 1×2 (mängu võitjale või viigile) panuse ja mis tingimustel sinu netovõitu suurendatakse.

Kampaanias osalemiseks ja tänase päeva pakkumise leidmiseks ava Olybet, klikka kampaaniad, vali “€25 Spordiennustusraha uuele liitujale!” ja ava püsikliendi pakkumine.

SUPERPAKKUMISE NÄIDE

Tee €10 pre-match 1×2 panus Venemaa – Saudi-Araabia mängule ja kui Venemaa lööb 2 väravat, kolmekordistab Olybet Sinu netovõidu. Juhul kui Venemaa lööb 3 väravat või rohkem, siis Olybet koguni kümnekordistab Sinu netovõidu.

Kampaania kestab kuni 15.07.2018

Uued liitujad saavad selle kampaania raames võtta €25 spordiennustus boonuse ilma sissemakseta. Nii uued kliendid, kui ka Olybeti kliendid, kes pole alates 01.08.2017 panustanud Olybet online-spordiennustuses saavad 2x €25 riskivaba panust.

📣 

Kõik kes registreerivad OlyBet spordiennustusportaalis konto, saavad €25 tasuta spordiennustuse boonusraha. Spordiennustuse rahale kehtib vaid 1x läbimängimise tingimus minimaalselt 1.60 koefitsiendiga.

REGISTREERI OLYBET KONTO