Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

FC Flora valmistus Euroopa Liigaks kerge võiduga Maardu üle.

📁 Spordiuudised 🕔24.juuli 2019
FC Flora valmistus Euroopa Liigaks kerge võiduga Maardu üle.

FC Flora poolkaitsja Martin Miller sõnas pärast 3:0 võitu Maardu üle, et Euroopa Liiga mänguks Frankfurdi Eintrachti vastu taastumisega probleeme ei ole.

 

Flora poolkaitsja ja kolmanda värava autor Miller: “Alustasime hästi, lõime väravad ära ja siis saime natukene kergemalt ja
pingevabamalt mängida. Võit on olemas.”

Kas Flora otsustas mängu ära seitsme minutiga ja ülejäänud 83 minutit lükati rahulikult mäng võidusadamasse? “Päris nii ei saa öelda. Kaitsta on ka vaja ja lõpuni on vaja joosta. Aga punni sai algul maha, mis on väga hea.”

Kas Miller jõuab neljapäevaseks mänguks Frankfurdiga ära taastutud? “Ma arvan, et see mäng oli isegi hea. Sai jalad lahti joostud. Nüüd neli päeva on aega ja see on piisavalt pikk aeg, et ära taastuda. Selles pole küsimus,” sõnas Miller, lisades, et Frankfurdi videote vaatamisega pole nad veel tegelenud.

Maardu äärekaitsja Vladislav Ogorodnik nõustus, et mängudest Floraga oli tänane nende senise hooaja parim: “Seisu poolest parim mäng, kuigi kaotasime. Võib öelda, et kaotasime esimesel poolajal esimese viie minutiga ja teisel poolajal teised viis minutit järjest. Kolm väravat, kahjuks ise väga palju võimalusi ei suutnud tekitada. Aga üks mäng on veel jäänud, loodetavasti läheb veel paremaks ja tulevad ka punktid.”

Flora varajastest väravatest: “Esimesel poolajal jäi kindlasti keskendumist väheks. Kindlasti tulime mängima, aga midagi jäi puudu. Nagu nägite ise, siis standardolukorrad – seal tuleb üks-ühele duellides mängida lõpuni. Aga teise poolaja alguse kohta ma tõesti ei oska midagi öelda. Lihtsalt 36 sekundit ja tuleb värav. Täiesti tühjast kohast. Nii ei saa võita.”

Kas Flora euromängud mõjutasid ka Maardut? “Me saime aru, et Floral on taga kaks rasket mängu ja kindlasti ei tule nad oma põhikoosseisuga välja. Aga tuleb ausalt öelda, et Floral on kõik mehed väga head. Isegi kui tuleb vahetusmees, siis tema mängupilti halvemaks ei tee. Seega polnud meil loota, et nad mängivad kuidagi halvemini või on väsinud. Tulime mängima oma mängu, tahtsime näidata oma parimat, kahjuks need esimesed 20 minutit läksid aia taha.”

Maardu langes Tammeka ja Kalevi laupäevase viigiga viimaseks. “Tabeli peale me hetkel palju ei mõtle. Saame aru, et olukord on kehv ja meil tuleb võtta punkte. Me ei saa lihtsalt jääda lootma, et võtame punkte nendelt, kes on tabeli teises pooles. Peame arvestama sellega, et tuleb võtta mõnedki punktid esinelikult. Siis on kõik võimalik ja siis annab ka tõusta,” sõnas Ogorodnik.

14. augustil toimuvas UEFA Superkarikas on Liverpooli võidu koefitsent 1.75, viigi oma 3.60 ja Chelsea oma 4.75.

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused