Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Mis on Fantasy Sports, kuidas osaleda ja kuidas see töötab?

📁 Blogi, Coolbet, Jalgpall, Korvpall, Paf 🕔27.märts 2020
Mis on Fantasy Sports, kuidas osaleda ja kuidas see töötab?

Fantasy Sports’i panustamine on muutunud viimastel aastatel ülipopulaarseks ning kiire kasv jätkub. Nüüd on viimane aeg end asjaga kurssi viia.

FANTASY SPORT

Miljonid inimesed mängivad Fantasy sports’i igapäev, kuid siiani ei tea paljud millega täpselt tegu on. Võib öelda, et tegu on päris spordisündmuste pikendusega, kuna Fantasy sport’is pead koostama virtuaalse meeskonna päriselu mängijatest, kes hakkavad meeskonnale punkte koguma selle järgi, mis nad päriselu sündmusel korda saadavad.

Fantasy Sports’i võistlused toimuvad turniiride formaadis ja on tavaliselt mõne spordiliiga hooajale, teatud ajavahemikule või valitud mängule.

KUIDAS FANTASY SPORTS REAALSELT TÖÖTAB?

Ostes sisse turniirile antakse mängijale teatud krediit meeskonna koostamiseks. Krediiti on piisavalt, et panna kokku korralik meeskond, aga mitte päris nii palju, et saaks igale positsioonile valida parima mängija. Seega tuleb teha targad valikud ja head mängijad oskavad isegi läbi statistilise analüüsi oma meeskondi koostada.

Valitud mängijad teenivad Sinu meeskonnale punkte lüües päriselu mängudes väravaid, andes väravasööte, hoides “värava puhtana” ja sarnaste positiivsete asjade eest. Kui mängijad teevad aga halbu asju lähevad punktid maha. Näide: teenivad kaarte, põhjustavad ära penalti, löövad penalti mööda jne.

Turniiride auhinnafondid kogunevad mängijate sisseostudest, kuid enamasti on turniiridel olemas ka garanteeritud auhinnafondid, mis võivad ulatuda sadade tuhandete eurodeni või isegi miljoniteni.

FANTASY SPORT EESTIS

Eestis pakub Fantasy Sports’i enamasti ainult Paf’i mänguportaal ning seal toimub ka iga reede tasuta turniir, mille parimad teenivad pärisraha auhindu. Sellest pakkumisest saad lugeda rohkem siit.

Paf’i Fantasy Sports’i leiad avades nende kodulehe ning valides vasakult menüüst Fantasy Sports.

Lisaks võib leida mõned Fantasy Sports turniirid Coolbet’is. Seal toimuvad hetkeseisuga vaid tasuta turniirid, kui võita võib siiski pärisraha.

Coolbet’i Fantasy Sports’i leiad avades Coolbet Eesti ⟶ valides spordiennustuse ⟶ Coolbet League