Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Vetteli vastuoluline ajakaristus andis esikoha Hamiltonile

📁 Spordiuudised 🕔12.juuni 2019
Vetteli vastuoluline ajakaristus andis esikoha Hamiltonile

F1 sarja Kanada GP finišijoonest veeres esimesena üle Sebastian Vettel, kuid võit läks Lewis Hamiltonile tänu vastuolulisele ajakaristusele.


 

Esikolmik ehk Vettel Ferraril, Hamilton Mercedesel ja teine Ferrari piloot Charles Leclerc said hea stardi ning domineerisid teisi sõitjaid kogu etapi jooksul. Sõidu võitja otsustas aga intsident võidusõidu keskel.

Esikohal liikunud Vettel kaotas masina tagumise osa üle kontrolli, pidi lõikama üle muru ning naasis rajale napilt Hamiltoni ees, sundides valitsevat maailmameistrit sellega oma sõidujoont korrigeerima. Kokkupõrge ei olnud kaugel. FIA sõnul surus sakslane nõnda tehes Hamiltoni aga enda masina ja seina vahele ning määras talle ohtliku rajale tulemise eest viiesekundilise karistuse.

Vettel ei käinud karistust täitmas ja kulges üle joone esimesena, kuid Hamilton püsis kannul ja võttis tänu sellele võidu. Leclerc lõpetas kolmandana, teine Mercedese mees Valtteri Bottas neljandana.

“Mul ei olnud mitte kuskile minna. Tõsiselt, mul ei olnud kuskile minna ja ma ei näinud teda,” ütles Vettel otsusest teada saades tiimile. “Nad röövivad meilt võidu! Kuhu ma oleks pidanud minema?”

Vettel ja Ferrarid olid seejuures domineerinud nii vabatreeninguid kui kvalifikatsiooni, kuid hooaja esimest võitu tuleb veel oodata. Seitsmest etapist viis on võitnud Hamilton, seal hulgas viimased kolm, ja kaks Valtteri Bottas.

Hamilton juhib sarja 162 punktiga, Bottas on kogunud 133 silma. Tiitli koefitsiendid on vastavalt 1.14 ja 7.00.

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused