Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Coolbeti sünnipäeva puhul Euroopa Liiga finaali suurepärane eripakkumine

📁 Coolbet, Jalgpall, Tasuta panused 🕔16.mai 2018
Coolbeti sünnipäeva puhul Euroopa Liiga finaali suurepärane eripakkumine

Täna on Coolbeti sünnipäev ja sellele samale päevale on sattunud ka Euroopa Liiga finaal 2018. Liialdamata võib öelda, et tegu on viimaste aegade ühe parima spordiennustuse pakkumisega.

 

TEE 10 EUR RISKIVABA PANUS + SAAD €10 TASUTA PANUSE

Kui teed täna panuse Euroopa Liiga Finaalile Coolbetis, on sinu esimene panus kuni summas €10 riskivaba – kui kaotad panuse, tagastatakse peale mängu sinu panus pärisrahana. Lisaks kõik spordifännid, kes teevad tänasele mängule panuse saavad €10 tasuta panuse laupäevasele FA CUP finaalile.

Pakkumisest osavõtmiseks ava Coolbet, klikka kampaaniad ja liitu “Coolbeti Sünnipäevakalender” kampaaniaga.

Selleks, et teha enda Euroopa Liiga Finaali panus riskivabalt, tuleb minna Coolbeti lehel Minu konto> Boonused ja sisestada boonuskood ELFINAL. Peale boonuskoodi sisestamist on sinu esimene panus EL Finaalile Riskivaba!

EUROOPA LIIGA FINAALI FREEROLLID

Täna õhtul kell 20.00 toimub Coolbeti pokkeritoas kaks Euroopa Liiga finaali spetsiaalset €100 pokkeriturniiri, millel sisseostu tasu puudub. Kui võidad freerollilt raha ja oled teinud €5 panuse võitvale meeskonnale, siis Coolbet kahekordistab sinu võidud. Lisavõit lisatakse sinu kontole homme enne kella 13.00.

Europa League Final Freerollid leiad Coolbet pokkeritoas, kui valid Tournaments/Turniirid > Special/Eriturniirid

TASUTA KEERUTUSED

Kõik Coolbeti kliendid, kes on teinud maikuus (01-15.05) sissemakse Coolbeti saavad täna 20 tasuta keerutust slotimängus Starburst. Kõik võidud on pärisrahas.

Tasuta panus tuleb läbi mängida vaid ühekordselt koefitsiendiga 1.50 või kõrgem.

📣 

Coolbet spordiennustus - kahekordistame sinu esimese sissemakse summas kuni €150

Coolbet annab uuele liitujale 100% spordiennustuse boonuse summas kuni €150. Lisaks saavad kõik konto avamisel 10 tasuta spinni mängus Starburst, millest saadud võidud lisatakse kontole pärisrahas.

REGISTREERI COOLBET KONTO