Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

EM-valikmäng Holland vs Eesti riskivaba panus ja tasuta keerutused

📁 Jalgpall, Unibet 🕔18.november 2019
EM-valikmäng Holland vs Eesti riskivaba panus ja tasuta keerutused

19. novembril Hollandi ja Eesti mängu ajal saab Unibet’i spordiennustuses teha 5 eurose live-ennustuse riskivabalt ja lisaks saab 3 tasuta keerutust.

 

RISKIVABA PANUS + TASUTA KEERUTUSED

Pakkumises osalemiseks logi oma Unibet’i kontole ajavahemikus 21.45 – 23.59, vali minu konto ja aktiveeri alltoodud boonuspakkumised.

Kuna korraga saad aktiveerida vaid ühe boonuse, tasub esimesena aktiveerida 3 tasuta keerutust kasiinomängus Hugo Goal. Teenitud võidud makstakse välja pärisrahas.

Järgnevalt aktiveeri €5 live-riskivaba panuse pakkumine ja tee sellega panus Eesti või mõnele teisele EM-valikmängule ja kaotuse korral tagastatakse Sinu raha.

NB! Mängu alguseni on saadaval ka Unibet’i iganädalne “Mehed ei nuta” eripanus, kus saad ennustada, kas Holland lööb üle/alla 4.5 värava võimendatud koefitsiendiga..

“Mehed ei nuta” eripanuse leiad, kui avades Unibet’i spordiennustuse ➝ vasakult menüüst unibet’i pakkumised ➝ Mehed ei nuta.

Pakkumine on saadaval vaid 19. novembril ajavahemikus 21.45 – 23.59.

Unibet spordiennustus - €50 spordiboonus + €10 riskivaba panus

UNIBET KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED UNIBET’I KLIENDID SAAVAD 100% KUNI €50 SPORDIBOONUSE + €10 RISKIVABA PANUSE MOBIILIS. UNIBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI UNIBET KONTO

BET365 SPORDIENNUSTUS

Maailma populaarseim kihlveokontor Bet365 pakub uutele mängijatele väga heade tingimustega spordiboonust. Rohkem infot leiad SIIT.

LIITU KOHE »