Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

EM-valikmäng Holland vs Eesti riskivaba panus ja tasuta keerutused

📁 Jalgpall, Unibet 🕔18.november 2019
EM-valikmäng Holland vs Eesti riskivaba panus ja tasuta keerutused

19. novembril Hollandi ja Eesti mängu ajal saab Unibet’i spordiennustuses teha 5 eurose live-ennustuse riskivabalt ja lisaks saab 3 tasuta keerutust.

 

RISKIVABA PANUS + TASUTA KEERUTUSED

Pakkumises osalemiseks logi oma Unibet’i kontole ajavahemikus 21.45 – 23.59, vali minu konto ja aktiveeri alltoodud boonuspakkumised.

Kuna korraga saad aktiveerida vaid ühe boonuse, tasub esimesena aktiveerida 3 tasuta keerutust kasiinomängus Hugo Goal. Teenitud võidud makstakse välja pärisrahas.

Järgnevalt aktiveeri €5 live-riskivaba panuse pakkumine ja tee sellega panus Eesti või mõnele teisele EM-valikmängule ja kaotuse korral tagastatakse Sinu raha.

NB! Mängu alguseni on saadaval ka Unibet’i iganädalne “Mehed ei nuta” eripanus, kus saad ennustada, kas Holland lööb üle/alla 4.5 värava võimendatud koefitsiendiga..

“Mehed ei nuta” eripanuse leiad, kui avades Unibet’i spordiennustuse ➝ vasakult menüüst unibet’i pakkumised ➝ Mehed ei nuta.

Pakkumine on saadaval vaid 19. novembril ajavahemikus 21.45 – 23.59.

Unibet spordiennustus - €50 spordiboonus + €10 riskivaba panus

UNIBET KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED UNIBET’I KLIENDID SAAVAD 100% KUNI €50 SPORDIBOONUSE + €10 RISKIVABA PANUSE MOBIILIS. UNIBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI UNIBET KONTO