Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Eksklusiivsed Ragnar Klavani eripanused Olybetis

📁 Blogi, Jalgpall, OlyBet 🕔10.jaanuar 2018
Eksklusiivsed Ragnar Klavani eripanused Olybetis

Jaanuari kuus mängib Ragnar Klavani koduklubi Liverpool F.C. veel kolm Premier League mängu. Seoses sellega on Olybet välja tulnud eksklusiivsete Ragnar Klavani panustega. 

 

KÕRGED KOEFITSIENDID + KLAVANI VIGASTUSE KORRAL MAKSTAKSE PANUSED TAGASI

Liverpooli järgmised kolm vastast Premier Leagues on Manchester City, Swansea City, Huddersfield Town. Huddersfield ja Swansea asuvad liigatabeli alumises pooles, Swansea leiab isegi viimaselt kohalt. Lisaks sellele on mõlemad meeskonnad Premier Leagues lasknud endale kõvasti väravaid lüüa ning Liverpool on paremuselt teine ründemeeskond liigas, olles löönud 50 väravat 22 mänguga.

Liverpoolil peaks tekkima väga palju võimalusi lüüa väravaid nende meeskondade vastu. Kui arvad, et Klavan suudab kasvõi ühes mängus taaskordselt värava lüüa, saad hetkeseisuga enda panuse tagasi 55 kordselt. Usud, et Klavan suudab anda väravasöödu? Odds on sellisel juhul 85. Lisaks neile kahele pan

LEIA ERIPANUSED OLYBETIS

Kõrge koefitsientidega Ragnar Klavani eripanused leiad kui avad OlyBet veebilehe, valid menüüst Sport ja klikkad “Eksklusiivsed Ragnar Klavani eripanused OlyBetis” bännerile.

Panused kehtivad kõigi kolme mängu peale. Näiteks: panustad hetkel, et Klavan lööb jaanuaris värava, esimeses kahes mängus Klavan väravat ei löö, aga kuu viimases mängus Huddersfieldi vastu lööb Klavan värava – sinu panus võidab.

Kui Klavan peaks saama vigastuse, makstakse kõik panused tagasi.

 

KLAVANI VÕIDUVÄRAV BURNLEY VASTU 1. JAANUARIL

📣 

Kõik kes registreerivad OlyBet spordiennustusportaalis konto, saavad €10 tasuta spordiennustuse boonusraha. Lisaks 100% kuni €100 spordiennustuse sissemakseboonus.

REGISTREERI OLYBET KONTO