Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Eesti suurim spordiennustuse võit: 300-st eurost tehti €230 000

📁 Blogi, Esiletõstetud, Unibet 🕔26.september 2017
Eesti suurim spordiennustuse võit: 300-st eurost tehti €230 000

Eesti mängija tegi Unibet spordiennustuses €300 suuruse mitmikpanuse, mis koosnes 12 poksimatši ennustusest. Tal õnnestus see võita ning võidusummaks oli 230 906 eurot.

 

EESTI SUURIM SPORDIENNUSTUSE VÕIT

Kõik 12 poksimatši ennustust olid kombineeritud ühte mitmikpanusesse tänu millele oli ka võidusumma erakordselt suur.

* Mitmikpanuseks nimetatakse spordipanust, kus on kombineeritud kahele või enamale spordisündmusele tehtud ennustused. Võidu korral korrutatakse koefitsiendid omavahel. Juhul kui üks ennustus peaks valesti minema, osutub kogu tehtud panus kaotavaks.

Enamik panusesedelil olnud ennustusi olid tehtud favoriitidele, kuid õnnelik võitja suutis ette näha Gennadi Golovkini ja Canelo Alvareze viiki, mis suurendas mitmikpanuse koefitsiendimäära vägagi palju.

Nagu eelnevalt öeldud oli panuseks €300 ning tehtud ennustuste kogukoefitsient oli 769.7, mis andiski võidusummaks hämmastavad (€300 x 769.7) 230 906 eurot.

Uskumatu võidu saanud eestlane tõdes, et on suur poksi ja UFC fänn, jälgides igapäevaselt uudiseid ning vaadates Unibet TV otseülekandeid.

Võitja sõnul põhinesid tema prognoosid põhjalikul analüüsil, mistõttu ei tulnud ka edu niivõrd suure üllatusena.

📣 

Unibet annab uutele liitujatele 100% spordiennustuse boonus summas kuni €50. Esimese kuni €10 panuse saad mobiilis teha riskivabalt. Lisaks saad 5 tasuta keerutust kasiinomängus Starburst.

REGISTREERI UNIBET KONTO