Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Martin Reim taandus Eesti jalgpallikoondise eesotsast

📁 Spordiuudised 🕔18.juuni 2019
Martin Reim taandus Eesti jalgpallikoondise eesotsast

Martin Reim ei ole enam Eesti jalgpallikoondise peatreener. Tänasel pressikonverentsil andis alaliidu president Aivar Pohlak teada, et Reim astus ametist tagasi.


 

Laupäeval toimus koosolek, kus Pohlaku ja koondise eest vastutava juhatuse liikme Tarmo Lehistega kohtusid kõik neli koondise treenerit (Martin Reim, Andres Oper, Janno Kivisild, Mart Poom). Pühapäeval oli Pohlakul juba varem kokkulepitud koosolek tehnilise direktori Janno Kivisillaga, mille teemaks oli Eesti koondise tulevik perioodil 2020-2021.

“Pärast seda kohtumist esitasime juhatuse poolt treeneritele palve, et nad kohtuksid täna ja jõuaksid veendumusele, kas nad ise usuvad, teavad ja tunnevad, kuidas kraaviläinud vanker tagasi tee peale vedada. Kell 18.15 sain kõne peatreenerilt, kes ütles, et poolteist tundi kestnud arutelu järel jõudsid treenerid järeldusele, et selles olukorras on õigem tagasi astuda,” rääkis Pohlak.
Esmaspäeva õhtul A. Le Coq Arenal kogunenud jalgpalliliidu juhatus otsustas tagasiastumispalve rahuldada. Sellele eelnes aga “elav ja pikk diskussioon rohkete kommentaaridega”. “Mart Poom on ju ise juhatuse liige ja Janno Kivisild tehnilise direktorina osaleb kõigil juhatuse koosolekutel. Oli väga emotsionaalne koosolek,” sõnas Pohlak.

Alaliidu president andis Reimi juhitud tiimi tööle kiitva hinnangu. “MM-valiktsüklist võeti peaaegu maksimum. Rahvuste liigas võideldi ja võeti punkte, kuigi tulemus polnud loodetud. Ainuke koht, kus võib rääkida altminekust, on Balti turniiri teine mäng Lätiga. Kui Magnus Pehrsson oli 2016 sügisel lahkudes kõrgeima võiduprotsendiga Eesti peatreener, siis nüüd on ametist lahkudes seda ka Reim.

Pohlak märkis, et Saksamaa mängu näitel olid Reim ja tema abilised minetanud suutlikkuse mängijatest maksimaalne pingutus kätte saada. “Osa mängijad ei andnud endast kõike, et väljakul treeneri eest seista,” sõnas Pohlak ja lisas hiljem. “Mingi nurga alt kirjutan alla Mart Poomi poolt täna juhatuses öeldule, et kurat – Eesti koondises mängimiseks ei pea mehi motiveerima, vaid see peaks meestelt seest tulema.”

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused