Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Eesti-Läti korvpalliliiga Final Six finaalturniir – BC Kalev/Cramo koefitsient

📁 Korvpall, Unibet 🕔07.aprill 2021
Eesti-Läti korvpalliliiga Final Six finaalturniir – BC Kalev/Cramo koefitsient

Paf Eesti-Läti korvpalliliiga hooaeg on lõppemas Riias toimuva Final Six turniiriga. Unibet’is ootab Kalevi võidu võimendatud koefitsient.

 

BC KALEV/CRAMO VÕIMAS KOEFITSIENT

Võimendatud koefitsiendiga panuse tegemiseks ava Unibet Eesti, vali Sport ⟶ vasakult menüüst Unibet PakkumisedMehed ei nuta ja saad panustada, et Kalev võidab Final Six turniiri koefitsiendiga 2.25.

Eesti-Läti korvpalliliiga Final Six turniir toimub 8. aprill – 11. aprill. Turniiril osalevad mõlema riigi kolm parimat meeskonda ja parimad tiimid saavad kohe poolfinaali. Teise ja kolmanda koha omanikud peavad mängima omavahel, et selgitada kes pääsevad poolfinaali.

Poolfinaalis on koha kindlustanud juba BC Kalev/Cramo ja Riia VEF. Nende vastased selguvad BK Ventspils vs Avis Utilitas Rapla ja BK Ogre vs Pärnu Sadam mängudest. Arvestades, et mõlemas riigis on tabeliliidrid olnud teistest peajagu üle võib arvata, et finaali jõuavad Kalev ja VEF.

Veerandfinaal mängud toimuvad 8. aprillil, poolfinaal mängud 10. aprillil, finaal ja 3. koha mängud 11. aprillil. Final Six mängudest saab ülekandeid vaadata Delfi TV-st, Telia Inspira-st ja Best4Sport TV-st.

UNIBET KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED UNIBET’I KLIENDID SAAVAD 100% KUNI €100 SPORDIBOONUSE + 2 X €10 TASUTA PANUST.

REGISTREERI UNIBET KONTO