Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Koeman nimetas Eesti koondise alistamist kohustuslikuks

📁 Spordiuudised 🕔06.september 2019
Koeman nimetas Eesti koondise alistamist kohustuslikuks

Hollandi koondise peatreener Ronald Koeman märkis, et esmaspäeval on Eesti koondise käest vaja igal juhul kolm punkti kätte saada.

 

Holland on seni pidanud EM-valiksarjas vaid kaks kohtumist: avaringis alistati kodus 4:0 Valgevene, kuid kaotati seejärel Nico Schulzi 90. minuti väravast samuti kodus 2:3 Saksamaale. Nüüd jätkatakse mängudega Saksamaa ja Eesti vastu, esimeses Koemani sõnul võidukohustus puudub.

Põhja-Iirimaa on võtnud neljast esimesest mängust neli võitu – kaks Eesti ja kaks Valgevene üle – ning sakslastel on kolmest mängust samuti kirjas täisedu – pärast Hollandi alistamist võideti ka Valgevenet ja Eestit) – ning Holland ei saa just seetõttu endale eksimusi Eesti ja Valgevene vastu lubada. Edasi pääseb iga alagrupi kaks paremat. “Duell Saksamaaga ei ole võtmemäng. Isegi mitte kogu ülejäänud valiksarja silmas pidades,” selgitas Koeman pressikonverentsil.

“Peame võtma kaksteist punkti mängudest Eesti ja Valgevenega ning olema parem meeskond omavahelistes mängudes Põhja-Iirimaaga. Siin-seal külvatakse juba paanikat, mina ei kavatse seda teha. Väga paljud stsenaariumid on veel võimalikud, võtame ühe mängu korraga.”

Eesti ja Hollandi EM 2020 valikmäng peetakse esmaspäeva õhtul Lillekülas. Veel enne seda kohtub Eesti samas Valgevenega, see mäng ootab ees reedel ja seal on Eesti võidu koefitsient 3.30, viigil 3.10 ja Valgevene võidul 2.50.

Oktoobris kohtub Eesti võõrsil Valgevenega ja kodus Saksamaaga, novembris võõrsil Hollandiga.

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused