Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Copa America – Tšiili purustas Jaapani skooriga 4:0

📁 Spordiuudised 🕔20.juuni 2019
Copa America – Tšiili purustas Jaapani skooriga 4:0

Copa America esimese vooru viimases mängus oli taaskordselt üks tiim mäekõrguselt üle teisest ehk tiitlikaitsja Tšiili alistas Jaapani 4:0.


 

Viimasel kahel turniiril finaalis edukalt Argentina alistanud Tšiili meeskond pole viimasel ajal just kõige kindlamalt mänginud ning seetõttu ei ennustatud turniiri eelselt neile ka edu. Reinaldo Rueda Rivera poolt juhitud koondise “kuldne põlvkond” on tasapisi oma karjääri lõpetamas ning vähemalt siiamaani ei ole väga tugevaid asendusi tiimi jõudnud.

Kuid kõik see negatiivsus avakohtumises La Roja’t ei peatanud ning vanad kalad tegid vajaliku ära, et tabeli tippu ronida. Värava või resultatiivse söödu said kirja nii Eduardo Vargas (29-aastane), kes ühtlasi tõusis riigi parimaks väravakütiks Copa Americal, Alexis Sanchez (30), Charles Aranguiz (30) ja Maurizio Isla (31). Vaid avavärava autor Erick Pulgar on pisut noorem ning vähem kogenud. Kusjuures on Tšiili hoidnud oma Copa America väravavõrku puutumatuna lausa viimased 360 minutit.

Mängus värava ja resultatiivse sööduga säranud Sanchez oli rahul, et sai taaskordselt vabalt mängida: “Viimased kuus nädalat on olnud hullemad kui kunagi varem (ründaja pole Manchester Unitedis stabiilselt väljakule saanud vigastuste ja halva mänguvormi tõttu – O.K.). Esimesel poolajal olin pisut rabe, kuid teisel poolajal olin rahulikum ja sain mängida vabamalt ja põnevusega.”

Täna õhtul algab teine voor. Boliivia võidu koefitsient on 9.50, Peruul 1.40.

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused