Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Coolbeti 8. sünnipäev – võida iPhone 15 Pro või PlayStation 5

📁 Coolbet 🕔09.mai 2024
Coolbeti 8. sünnipäev – võida iPhone 15 Pro või PlayStation 5

Käes on Coolbeti 8. sünnipäev ja selle puhul jagatakse kingitusi Coolbeti klientidele. Võida PlayStation 5 või iPhone 15 Pro!

 

COOLBETI SÜNNIPÄEV

Sünnipäevast osavõtmiseks ava Coolbet Eesti, vali Kampaaniad -> Coolbeti 8. sünnipäev.

Coolbetis on käimas nädal aega kestvad sünnipäeva pidustused, mille raames jagatakse iga päev auhindu. Lisaks igapäevastele auhindadele läheb jagamisele 5 x iPhone 15 Pro ja 5 x PlayStation 5!

Kui soovid sünnipäeva pakkumistest osa võtta siis suundu Coolbeti kampaanialehele ja vaata mis on tänane pakkumine. Mängijad, kes võtavad osa vähemalt viiest sünnipäeva pakkumisest osalevad 5x iPhone 15 Pro ja 5x PlayStation 5 loosis.

Sünnipäevanädala esimesel päeval toimub viktoriin, kus tuleb vastata 8-le küsimusele. Mängijad, kes panevad vähemalt 6 küsimust täppi jagavad omavahel ära 88 888 tasuta keerutust, millega teenitud võidud makstakse välja pärisrahas. Not Bad.

Coolbet - Playstation 5 ja iPhone 15 pro loos

Seega ära maga maha igapäevaseid Coolbeti lahedaid pakkumisi ja võib-olla oled Sina üks õnnelik, kes võidab ühe peaauhindadest.

Coolbeti 8. sünnipäeva pidustuste kampaania kestab 9. maist kuni 16. maini.

Coolbet'is 400% kuni €40 spordiboonus

COOLBET KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED COOLBET EESTI KLIENDID SAAVAD 100% KUNI €150 VÕI €400% KUNI €40 SPORDIBOONUSE. COOLBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI COOLBET KONTO