Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Coolbeti ja Pärnu Vapruse dokumentaal – €200 loos

📁 Coolbet, Jalgpall 🕔04.märts 2021
Coolbeti ja Pärnu Vapruse dokumentaal – €200 loos

Coolbet jälgib sel hooajal Pärnu Vapruse teekonda Premium liigas ning toodab sellest dokumentaali. Vaata seda kulda ning võida €50 spordiboonus.

 

COOLBET JA PÄRNUS VAPRUS

2016. aasta lõpus loodud Coolbet alustas juba 2017. aasta alguses koostööd Pärnu Vaprus jalgpalliklubiga ning 2021. aastaks on mõlemad tõusnud suurtegijateks Eestis.

Nüüd on kätte jõudnud aeg, kus Coolbet ja Vaprus näitavad, milline on elu koduse jalgpalli Meistriliiga klubi riietussruumis ja kaamera taga. Ekslusiivselt saab näha nii treeninguid ja mängupäevi bussiisõidust kuni matšijärgsete emotsioonideni.

Dokumentaali on võimalik jälgida Coolbet’i youtube kanalil, kuhu on lisatud juba esimene osa. Iga kuu alguses tuleb välja uus episood.

VÕIDA €50 SPORDIBOONUS

Dokumentaali vaatajatel on võimalik osaleda 4 x €50 spordiboonuse tasuta loosis. Loosiauhinna kättesaamiseks ava Coolbet Eesti ja registreeri omale konto.

2 x €50 spordiboonust loositakse välja vaatajate vahel, kes subscribevad Coolbet Eesti youtube lehele ja vajutavad alltoodud videole like.

2 x €50 spordiboonust loositakse välja nende vahel, kes kommenteerivad video alla, millist sisu sooviksid järgmistel episoodides näha.

COOLBET KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED COOLBET EESTI KLIENDID SAAVAD 100% KUNI €150 VÕI €400% KUNI €40 SPORDIBOONUSE. COOLBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI COOLBET KONTO