Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Coolbeti panuselooja – koosta ise spordipanused ja koefitsiendid

📁 Coolbet, Esiletõstetud, Jäähoki, Jalgpall, Korvpall, Tennis 🕔17.juuli 2018
Coolbeti panuselooja – koosta ise spordipanused ja koefitsiendid

Coolbet on välja tulnud Eestis ja Põhjamaades ainulaadse spordiennustuse funktsiooniga, kus iga mängija saab koostada spordiennustusi vastavalt oma soovile.

 

COOLBETI PANUSELOOJA

Panuselooja leiad Coolbet spordiennustuse lehelt, kui valid menüüst Sport ja vasakult nurgast panuselooja.

Panuse koostamiseks vali mängija(d), panuse tüüp ja spordisündmuse tingimus. Panuselooja arvutab sinu loodud panusele automaatselt koefitsiendid.

Oma loodud panuseid saad kombineerida ka mitmikpanusesse. Panuste kombineerimisi võimalusi on lõputult.

 

PANUSTE LOOMISE VÕIMALUSED

STATISTIKAH2HTRIOQPAS
Panusta sellele, et üks või mitu mängijat saavutavad järgmises mängus sinu poolt valitud statistika. Näiteks, et Messi ja Ronaldo saavad oma järgmises mängus kahe peale kokku 3 väravat või näiteks, et Lebron James viskab Miami Heati vastu üle 30 punkti.Üks ühe vastu panus, kus saad panustada sellele, et üks mängija saavutab teisest parema tulemuse. Näiteks, et Messi saab rohkem lööke väravale kui Lukaku.Panusta 3 mängija paremusjärjestusele valitud statistilise näitaja puhul.Saad eelvalitud panusetüüpidele panustada ilma kohandamiseta.
📣 

Coolbet annab uuele liitujale 100% spordiennustuse boonuse summas kuni €150. Lisaks saavad kõik konto avamisel 10 tasuta spinni mängus Starburst, millest saadud võidud lisatakse kontole pärisrahas.

REGISTREERI COOLBET KONTO