Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Coolbet’i blogi: 10 peamist viga spordile panustamisel

📁 Blogi 🕔01.september 2017
Coolbet’i blogi: 10 peamist viga spordile panustamisel

Spordiennustus on tegelikult üsna keeruline. Teoorias tuleb pealtnäha vaid õige tulemus valida. Kuid kui kõik oleks tõesti nii lihtne, läinuks kõik spordiennustuse pakkujad üle maailma vist juba ammu pankrotti.

 

Seega, miks on niivõrd vähe neid mängijaid, kes on spordile panustamisel tõeliselt edukad?

Vastus põhineb paljudel erinevatel faktoritel ning just selles artiklis vaatleb Coolbet kümmet peamist spordiennustuses tehtavat viga, millega on kimpus ka profid.

1. Panuste kohta ei peeta täpset arvestust

Pea kõik mängijad kiidavad, et on spordiennustuses edukad ning teenivad panustamisega raha. Paraku on inimloomusele omane kaotusi mitte tunnistada, mistõttu tüssatakse iseennast senikaua, kuni hakatakse kõikide tehtud panuste üle täpset arvestust pidama.

Vaid eranditult kõikide panuste jälgimine ning tulemuste arvestamine võimaldab kindlaks teha, kas oled spordiennustuses edukas või mitte. Paljud mängijad ei soovi sellega kahjuks üldse tegeleda ning seetõttu vaid arvavad, et teenivadki panustamisega raha. Teised seevastu peavad küll mingit arvestust, kuid pole alati enda vastu ausad ning „unustavad“ mõnedki kaotanud panused üldse kirja panna. Sellega loovad nad endale illusiooni, et on panustamisel edukad.

Tõelised profid hoiavad absoluutselt igal panusel silma peal ega jäta arvestusest välja ühtegi kaotavat panust, mis mõjutab üldtulemit negatiivselt.

2. Soovitakse kaotatud raha kohe tagasi võita

Kui panus kaotab, siis profid aktsepteerivad seda ning lähevad oma eluga edasi. Paraku ei suuda aga paljud mängijad kaotusi taluda ning teevad ühe kõige tüüpilisema vea – lähevad raha kiirelt tagasi võitma. See otsus põhineb kahjuks vaid hetkeemotsioonil ning võib viia väga halbade valikuteni. Oskus jääda rahulikuks ka pärast kaotusi, on spordiennustuses üks peamisi edu pante. Kõik need mängijad, kes kipuvad igat kaotatud senti kohe kasvõi vägisi tagasi võitma, on pikas perspektiivis kaotajad.

3. Mänguvihjete liigne usaldamine

Tänapäeval on maailmas palju panustamisega tegelevad gruppe ning kommuune, mille liikmete hulka kuulub mõistagi ka mitmeid kogenud ning tunnustatud panustajaid. Enamasti põhineb suhtlus nendes kommuunides usaldusel ning igaühe kasuks räägivad kas senised tulemused või siis teadmised mõnes kindlas valdkonnas.

Kuid üsna sageli juhtub sedagi, et mängijad hakkavad nn. „autoriteete“ liigselt usaldama ning arvavad, et viimased ongi ilmeksimatud. Lihtsalt tundub kole ahvatlev, kui mõnes foorumis on kirjas, et „sellel mängul on 100%-line garantii!“ või kui keegi „guru“ väidab, et tal on mängu kohta erilist infot, mis ei pruugi aga olla kaugeltki õige. Nende vihjete andjad ei kanna Sinu ees mingit vastutust ning ka kaevata pole pärast kaotust kuskile.

On vaid üks inimene, keda sa saad täielikult usaldada. See oled Sina ise!

Loe edasi Coolbet.ee spordiennustuse blogist…

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused