Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

USA Presidendivalimised 2020 – Trump vs Biden €50 riskivaba panus

📁 Coolbet 🕔29.oktoober 2020
USA Presidendivalimised 2020 – Trump vs Biden €50 riskivaba panus

Juba 3. novembril toimuvad USA presidendivalimised 2020. Coolbet’i uued kliendid saavad teha Trump vs Biden valimistele 50 eurose panuse riskivabalt ja võita päris raha.

 

RISKIVABA PANUS

€50 Riskivaba panuse tegemiseks ava Coolbet Eesti ja registreeri omale tasuta konto.

Seejärel tuleb teha sissemakse boonuskoodiga USA50 ning vali spordiennustuses vasakult menüüst USA Presidendivalimised ning vali omale meelepärane panus.

Panust tehes märgi ennustussedelil ära “Riskivaba panus lahter” ning Sinu panus kuni €50 ulatuses on 100% riskivaba. Kaotuse korral tagastatakse Sinu raha pärisrahas ning võidu korral makstakse see samuti välja pärisrahas. Riskivaba panust saab kasutada vaid üksikpanusena, “pre-match” või “live-panusena”.

USA VALIMISTE KOEFITSIENDID

Hetke seisuga on USA valimiste favoriit demokraat Joe Biden, kelle koefitsiendiks peab Coolbet 1.51. President Donald Trumpi koefitsiendiks on aga 2.66. Lisaks valimiste võitjale on võimalik panustada erinevatele panuseliinidele, kus leiab juba kõvasti kõrgemaid koefitsiente. Kuna USA poliitikamaastikul on hetkel väga segased olukorrad ja juhtuda võib kõike on €50 riskivaba panusega võimalik õnne proovides võita päris suuri summasi.

Pakkumine kehtib 28. oktoober – 4. november. Kaotuse korral tagastatakse panus 5 minuti jooksul. Tasavägise hääletuse korral, kui tulemused vaidlustatakse võib panuse lahendamine võtta aega.

Coolbet'is 400% kuni €40 spordiboonus

COOLBET KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED COOLBET EESTI KLIENDID SAAVAD 100% KUNI €150 VÕI €400% KUNI €40 SPORDIBOONUSE. COOLBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI COOLBET KONTO