Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Coolbet Triple Up nädalavahetuse väljakutse – võida €2000 jackpot

📁 Coolbet, Ennustusmängud, Jäähoki, Jalgpall, Korvpall, Tennis 🕔06.märts 2020
Coolbet Triple Up nädalavahetuse väljakutse – võida €2000 jackpot

Coolbet spordiennustuses toimub igal nädalavahetusel Triple Up ennustusvõistlus. Alustades vaid €10 panusega, võid võita €2000 jackpoti.

 

COOLBET TRIPLE UP ENNUSTUSVÕISTLUS

Triple Up ennustusvõistlusel osalemiseks ava Coolbet spordiennustus, vali menüüst kampaaniad ja märgi ennast Triple Up võistlusel osalejaks.

Mänguga saad liituda igal reedel, alates kell 12:00.

Tee reedel peale mänguga liitumist ajavahemikus 12:00 – 23:59 kampaanialehel toodud tennise, jäähoki, jalgpalli, korvpalli või muudele spordisündmustele panus summas €10-€30 minimaalselt 3.00 koefitsiendiga. Arvesse lähevad nii üksikpanused kui ka mitmikpanused.

Tehtud panuse tulemus peab olema otsustatud hiljemalt järgmiseks päevaks kell 10:00.

Kui võidad panuse, siis saad järgmisel päeval jätkata mängus osalemist. Jätkamiseks tee laupäeval uus panus, samade tingimuste alusel mis esimesel päeval, kuid panustama pead oma eelmise panusega võidetud summa. Võidu korral tee sama ka pühapäeval.

Sinu eesmärgiks on mängu raames võita oma panus 3 päeva järjest. Juhul kui see peaks õnnestuma, saad endale nädala jackpoti + mängu jooksul teenitud võidud.

Coolbet Sport - €150 spordiennustuse boonus või €20 riskivaba panus

COOLBET KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED COOLBET EESTI KLIENDID SAAVAD 100% KUNI €150 SPORDIBOONUSE VÕI €20 RISKIVABA PANUSE. COOLBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI COOLBET KONTO