Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Coolbet spordiennustuses saadi rekordvõit summas 97 172 eurot

📁 Blogi, Coolbet, Esiletõstetud, Jalgpall 🕔22.november 2017
Coolbet spordiennustuses saadi rekordvõit summas 97 172 eurot

21. novembril sai Coolbet spordiennustuses 15 mängust koosneva mitmikpanuse teinud klient rekordvõidu summas €97 172.

 

COOLBET SPORDIENNUSTUSE REKORDVÕIT

Lugu algas juba laupäeval (18. novembril), mil nüüdseks õnnelik võitja tegi Coolbet Spordiennustuses mitmikpanuse, kus ta proovis õigesti ennustada lausa 15 jalgpallimängu tulemused.

Panuse suuruseks oli €57 ning mitmikpanuse kogukoefitsient oli 1702.37 ja potentsiaalne võidusumma €97 172.

Laupäeval läksid täppi 10 ennustust ja pühapäeval selgusid veel 4 mängu tulemused, mis ta õigesti ennustas. Jäänud oli vaid üks mäng, millest sõltus tema panuse tulemus.

Pileti saatus selgus lõpuks eile (21. novembril), kui omavahel kohtusid Napoli ja Shakhtar Donetsk. Mäng algas pingeliselt ja esimene poolaeg lõppes seisuga 0-0. Tundus juba, et meie kliendi õnn oli otsa saamas ja ta kaotab oma panuse, kuid Napolil olid teised plaanid. Teist poolaega alustati võimsalt ja Insigne viis itaallased mängu juhtima tõelise iluväravaga. Jala said valgeks ka Zielinski ja Mertens ning mäng lõppes seisuga 3-0 Napoli kasuks.

Coolbet kliendi uskumatuna tundunud panus saigi tõeks ja ta suutis oma €57 panusega võita €97 172! Võitja jäi oma kommentaarides napisõnaliseks: ”Ma olin väga närvis mängu ajal. Napoli ei mänginud esimesel poolajal üldse hästi, aga tundub, et treener karjus poolajal päris kõvasti oma mängijate peale, sest teisel poolajal nende mäng paranes. Ma pole veel otsustanud, mida oma võiduga peale hakkan, aga kindlasti teen midagi lahedat.”

Viska pilk peale ka võidupiletile, et näha, millele õnnelik mängija panustas:

Coolbet spordiennustuse suurima võidu toonud võidupilet

📣 

Coolbet spordiennustus - kahekordistame sinu esimese sissemakse summas kuni €150

Coolbet annab uuele liitujale 100% spordiennustuse boonuse summas kuni €150. Lisaks saavad kõik konto avamisel 10 tasuta spinni mängus Starburst, millest saadud võidud lisatakse kontole pärisrahas.

REGISTREERI COOLBET KONTO