Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Võida Jalgpalli MM reis – Coolbet’i kõrgeima koefitsiendi võistlus

📁 Coolbet, Jalgpall 🕔10.juuni 2022
Võida Jalgpalli MM reis – Coolbet’i kõrgeima koefitsiendi võistlus

Coolbet’is toimub spordiennustuse kõrgeima koefitsiendi võistlus, mille auhinnafondis on üle €10 000 sularaha ja reis Jalgpalli MM 2022’le.

 

JALGPALLI MM REIS

Võistluses osalemiseks ava Coolbet Eesti, vali Kampaaniad ja liitu Võida vinge reis pakkumisega.

Coolbet’i kõrgeima koefitsiendi võistluses jagatakse iga päev ära €1450 sularaha ja kampaania lõpus loositakse välja reisi Jalgpalli MM’le.

Kõrgeima koefitsiendi võistlusele pileti saamiseks tuleb peale pakkumisega liitumist teha vähemalt €10 eest panuseid Coolbet’i kasiinos.

Kui kasiino panustamisnõue on täidetud saad teha võistluses osaleva spordiennustuse panuse. Eesmärgiks on saada päeva ja ka kogu kampaania kõrgeim koefitsient.

Panuse tegemiseks koosta mitmikpanus ja panusta vähemalt €1. Enne panuse kinnitamist märgi ennustussedelil ära “Casino Qatar” lahter.

Kui panus on tehtud jää ootama oma panuse tulemust. Võitva panuse ja piisava koefitsiendi korral võid võita juba järgneval päeval sularaha.

NB! Iga päev, mil soovid uuesti osaleda tuleb pakkumisega taas liituda ja täita kasiino panustamise nõue.

Jalgpalli MM reis Katari sisaldab lennupileteid, majutust ja pileteid jalgpallimängule.

Coolbet’i Katari Jalgpalli MM kõrgeima koefitsiendi võistlus toimub 6. juunist kuni 13. juuni kella 05:59-ni Eesti aja järgi.

Coolbet'is 400% kuni €40 spordiboonus

COOLBET KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED COOLBET EESTI KLIENDID SAAVAD 100% KUNI €150 VÕI €400% KUNI €40 SPORDIBOONUSE. COOLBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI COOLBET KONTO

BET365 SPORDIENNUSTUS

Maailma populaarseim kihlveokontor Bet365 pakub uutele mängijatele väga heade tingimustega spordiboonust. Rohkem infot leiad SIIT.