Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Jalgpalli MM Hispaania vs Saksamaa superkoef 50.00 Coolbeti’is

📁 Coolbet, Jalgpall 🕔23.november 2022
Jalgpalli MM Hispaania vs Saksamaa superkoef 50.00 Coolbeti’is

Jalgpalli MM 2022 alagrupimängule Hispaania vs Saksamaa saad panustada Coolbet’is superkoefitsiendiga 50.00.

 

JALGPALLI MM SUPERKOEFITSIENT

Pakkumises osavõtmiseks ava Coolbet ja registreeri omale konto ühegi boonuskoodita (teisi uue kliendi boonuseid saad kasutada hiljem.)

Coolbet’i uusi kliente ootab võimalus panustada Saksamaa vs Hispaania mängule superkoefitsiendiga 50.00. Ära maga maha sellist superpakkumist.

Superkoefitsiendiga panustamiseks vali Coolbet’i lehel Sport -> vasakult menüüst Jalgpalli MM superkoef ja tee täpselt €1 panus Hispaania või Saksamaa võidule. Ennustussedelil märgi kindlasti ära Jalgpalli superkoef lahter.

Kui Sinu panus läheb täppi makstakse võit esmalt välja tavakoefi järgi pärisrahas (Hispaania koef 2.65, Saksamaa 3.10) ja ülejäänud võit spordiboonusena, nii et kokku tuleb koguvõiduks €50.

Boonusrahal on vaid 1-kordne läbimängimisnõue koefitsiendiga 1.50 või enam ning seejärel muutub boonus pärisrahaks ja võid kanda selle välja oma pangakontole.

Coolbet’i Hispaania vs Saksamaa superkoefitsienti saad kasutada kuni mängu alguseni, 27. novembri kella 21:00-ni.

Coolbet'is 400% kuni €40 spordiboonus

COOLBET KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED COOLBET EESTI KLIENDID SAAVAD 100% KUNI €150 VÕI €400% KUNI €40 SPORDIBOONUSE. COOLBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI COOLBET KONTO

BET365 SPORDIENNUSTUS

Maailma populaarseim kihlveokontor Bet365 pakub uutele mängijatele väga heade tingimustega spordiboonust. Rohkem infot leiad SIIT.