Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Coolbet Hokiliiga – Eesti Jäähoki Meistriliiga 2018-2019

📁 Blogi, Jäähoki 🕔04.oktoober 2018
Coolbet Hokiliiga – Eesti Jäähoki Meistriliiga 2018-2019

Coolbet Hokiliigas (Jäähoki Eesti Meistriliigas) mängivad 2018-2019 hooajal 4 võistkonda: HC Viking, Tartu Välk, Narva PSK ja uustulnuk HC Everest.

 

COOLBET HOKILIIGA 2018-2019

Coolbet Hokiliiga esimesed mängud peetakse 29. septembril kui Lõunakeskuse liuväljal võtavad mõõtu Tartu Välk ning HC Everest ning Tondiraba jäähallis HC Viking ja Narva PSK. Algaval hooajal ootavad ees ka mitmed muudatused. Ühe muudatusena mängitakse Eesti meistri tiitel välja vastavalt regulaarhooaja tabelile.

Coolbeti esindaja Samir Abdurahmanov sõnas pressikonverentsil, et Eesti Hoki ja Coolbeti koostöö on kestnud juba ligi kaks aastat. Senini jäähokikoondise tasemel, kuid ka juba eelmisel aastal sai toetatud Eesti Meistriliigat. “Nägime eelmisel aastal, kui kõva tööd on Jäähokiliit teinud Eesti Hoki arendamisel ja seda oli ka näha eelmise aasta MM-i tulemustelt. Eesti koondis näitas ilusat mängu. Sel hooajal otsustasime koostööd laiendada ja asusime liiga nimepartneriks. “Meie jaoks on tähtis toetada Eesti sporti ja anda panus Eesti Hoki arengusse. Loodame, et meie poolne toetus aitab seda ala rohkem populaarsemaks muuta ja liiga taset veelgi kõrgemaks muuta, et Eesti saaks paremaid tulemusi näidata rahvusvaheliselt“, kommenteeris Abdurahmanov Coolbeti otsust asuda liiga nimepartneriks..

Coolbet Hokiliiga põhiturniiril peetakse kuus ringi, kokku 36 mängu, mis kulmineeruvad 9. märtsil. Algaval hooajal on sisse toodud hulga muudatusi. Uuendusena mängitake välja Eesti meistri tiitel, medalikomplektid esimene, teine ja kolmas koht, vastavalt regulaarhooaja tabelile…

Coolbet spordiennustus - €150 spordiboonus või tasuta panused aasta lõpuni

Loe edasi Coolbet.ee blogist…