Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Coolbet spordiennustuses nüüd ka Cash Out funktsioon

📁 Coolbet, Jäähoki, Jalgpall, Korvpall, Tennis 🕔29.september 2017
Coolbet spordiennustuses nüüd ka Cash Out funktsioon

Coolbet lisas spordiennustuse sõpradele uue funktsiooni Cash Out, mille abil saad oma panuse enne spordisündmuse lõppu soovi korral välja maksta.

 

COOLBET CASH OUT FUNKTSIOON

Nüüdsest ei pea sa enam ootama mängu öõpuni, et oma raha kätte saada, sest Cash Out funktsiooni abil saad panuse väljamakse teha igal ajal.

Cash Out funktsioon on saadaval üksikpanustele, mis on tehtud mängueelselt või livebet’is.

Väljamakse saad teha mistahes hetkel, sõltumata sellest, kas oled oma panust võitmas või kaotamas.

 

CASH OUT LOOGIKA

Kui oled teinud panuse koefitsiendiga 2.00 ja pärast seda on koefid langenud madalamale, siis on Sul võimalus teha Cash Out suuremas summas, kui Su esialgne panus.

Juhul, kui koefitsiendid on kasvanud, siis Su Cash Out-i summa on väiksem kui esialgne panus.

Näide: Teed €10 panuse Chelsea võidule koefitsiendiga 2.00 ja mängu 65. minutiks juhib Chelsea 1-0. Nüüd on livebetis koefitsiendid Chelsea võidule langenud 1.25 peale. Sellel hetkel saad teha cash outi umbes €15 väärtuses. Kui Chelsea oleks mängu kaotamas 0-1 ja koefitsiendid kasvanud 10.00 peale, siis on sul võimalus päästa osa oma esialgsest panusest ja teha cash out umbes €2 väärtuses.
📣 

Coolbet annab uuele liitujale 100% spordiennustuse boonuse summas kuni €150. Lisaks saavad kõik konto avamisel 10 tasuta spinni mängus Starburst, millest saadud võidud lisatakse kontole pärisrahas.

REGISTREERI COOLBET KONTO