Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Conor Mcgregor teatas, et teeb vabavõitlusega lõpparve

📁 Spordiuudised 🕔31.mai 2019
Conor Mcgregor teatas, et teeb vabavõitlusega lõpparve

Vabavõitluse suurim täht Conor McGregor tegi selle spordialaga lõpu, kuid see ei tähenda, et ta kohe pensionile läheks.

 

Suvel 31. sünnipäeva tähistav McGregor jõudis kahes erinevas kaalukategoorias UFC tiitlivööni – esmalt sulgkaalus aastatel 2015-2016 ja siis kergekaalus 2016-2018. Tema viimaseks matšiks jäi allajäämine Habib Nurmagomedovile oktoobris.

“Ma olen otsustanud loobuda spordist, mida ametlikult tuntakse vabavõitlusena,” teatas 30-aastane iirlane sotsiaalmeedia vahendusel.

Viimased aastad ei olnud talle enam nii edukad – eelmisel aastal saatis kohus ta pärast kaasvõitlejate bussi ründamist viharavi kursusele ja määras viis päeva ühiskondlikult kasulikku tööd. Selle kuu alguses lõhkus McGregor aga teda pildistada üritanud fänni telefoni.

Iirlase lõpetamise peale ei kurvastanud ka vabavõitluse sarja UFC president Dana White. “Tal on piisavalt raha, et lõpetada, ja ta viski on väga hea,” teatas White MMA Junkie vahendusel.

“See on täiesti looguline. Kui ma oleksin tema, lõpetaksin samuti. Ta lõpetab võitlemise, mitte töötamisega. Ta on olnud erakordselt edukas ja ootan huviga, kuidas ta väljaspool puuri sama edukaks võiks saada.”

Mida McGregor edasi teeb, ei ole veel teada. Oma kuulsuse tipul kohtus ta 2017. aasta suve poksimatšis tolle ala täieliku tipu, ameeriklase Floyd Mayweatheriga ja pidi samuti kaotusega leppima, kuigi sai pärast matši ka kiita.

See matš toimus kergkeskkaalus. Poksimaailm ootab pikisilmi hoopis raskekaallaste tiitlimatši Deontay Wilderi ja Tyson Fury vahel, kuid ilmselt ei toimu matši enne 2020. aastat. Wilderi võidu koefitsient ennustusportaalis bet365 on 2.10 ja Furyl 1.72.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused