Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Vaata jalgpalli koos Club Pafiga – naudi tasuta sööke ja osale live ennustusvõistlusel

📁 Ennustusmängud, Jalgpall, Paf 🕔09.aprill 2018
Vaata jalgpalli koos Club Pafiga – naudi tasuta sööke ja osale live ennustusvõistlusel

Juba tükk aega pole Club Paf käinud koos jalgpalli vaatamas. Nüüd parandab Paf selle vea ja kutsub 20 õnnelikku koos kaaslasega Meistrite Liiga jalgpalli vaatama MacBBQ restorani.

 

VÕIDA KUTSE CLUB PAF KOGUNEMISELE

Paf loosib välja 20 kutset mängijate vahel, kes teevad vähemalt 30 euro eest live-ennustusi 10.-11. aprillil toimuvatele jalgpalli Meistrite Liiga mängudele.

Loosis osalemiseks on esmalt vaja avada PAFi mänguportaal, klikata kampaaniad ning liituda “Tule Club Pafiga jalgpalli vaatama” pakkumisega.

Lisaks jalgpallile ootab pääsme võitjaid ka live-ennustusmängul osalemine ning tasuta sööke-jooke MacBBQ restoranis. Live-ennustumängu võitja teenib €100 ning lisaks jagab Paf ära veel teisigi Pafi auhindu.

Võitjad, kes saavad kutse 24. (või 25.) aprillil Tallinas toimuvale Club Paf live-ennustusvõistlusele loositakse välja 12. aprillil. 

📣 

Paf kingib uutele liitujatele spordiennustuses 4 X €5 tasuta spordipanust, mille võidud on pärisraha. Alternatiivina on kingitusena võimalik valida 200 tasuta keerutust kasiinos, 10 tasuta bingopiletit või tasuta pokkeriturniiri pilet.

REGISTREERI PAF KONTO