Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Chanzpool – €5000 garanteeritud jackpotiga ennustusmäng

📁 Chanz, Ennustusmängud 🕔02.september 2017
Chanzpool – €5000 garanteeritud jackpotiga ennustusmäng

Chanzpool sotsiaalses ennustusmängus on iga nädal garanteeritud vähemalt €5000 jackpot. Mängus osalemise sisseost on vaid 5 eurot.

 

CHANZPOOL €5000 JACKPOT

Chanzpool ennustusmängus osalemiseks ava Chanz Eesti, registreeru või logi oma kontole ja vali lehe ülalosas paremast nurgast Chanzpool.

Nädala jackpot mängu saad ennast €5 eest sisse osta esmaspäevast kuni reedeni (sisseostud lisatakse olemasolevale auhinnafondile).

Peale sisseostu tegemist täida 13-st nädalavahetusel toimuvast jalkamatšist koosnev ennustussedel. Kinnita oma valikud ja osaledki mängus.

Mängija, kel õnnestub kõikide mängude tulemused õigesti ennustada, võidabki nädala jackpoti. Juhul kui keegi ei võida, kantakse käesoleva nädala auhinnafond üle järgmise nädala auhinnafondi.

Nädala jackpot mängule lisaks saad osaleda ka teistes Chanzpool ennustusmängudes. Vali olemasolevate mängude vahel või koosta ise oma Chanzpool ja kutsu ka sõbrad osalema.

📣 

Chanz Social Casino pakub uutele mängijatele esimesel kolmel sissemaksel kuni €1000 tervitusboonuste paketti. Suhtle ja lõbutse koos teiste mängijatega.

REGISTREERI CHANZ KONTO