Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Chanz sotsiaalne spordiennustus Chanzpool ja virtuaalsport

📁 Chanz, Esiletõstetud 🕔30.august 2017
Chanz sotsiaalne spordiennustus Chanzpool ja virtuaalsport

Chanz on Eesti esimene sotsiaalse elemendiga mänguportaal, mis pakub ka sotsiaalset spordiennustust Chanzpool, koos iganädalase garanteeritud €5000 jackpotiga.

 

Chanzpool spordiennustusmäng

Chanzpool erineb kahtlemata tavapärasest spordiennustusest.

Igal mängijal on võimalus koostada oma Chanzpool, valides spordiala või liiga ning Chanzpool’is osalevad spordisündmused. Igasse Chanzpool’i on võimalik lisada nii palju mänge kui ise soovid.

Peale Chanzpool mängu loomist ja osalustasu valimist saad oma Chanzpool’i jagada sõprade või teiste Chanz mängijatega. Chanzpool ennustusmängu eesmärgiks on panna täppi võimalikult paljude Chanzpoolis osalevate mängude tulemused.

Iga mängija kes liitub Chanzpool’iga, tasub osalustasu (tavaliselt 5-10) eurot. Kõik osalustasud koondatakse ühisesse auhinnafondi ning selle võidab mängija, kes pani kõige rohkem ennustamisel täppi.

Kui sa ei soovi ise Chanzpool’i koostada, siis võid valida paljude olemasolevate Chanzpool mängude vahel, tehes ennustused ja tasudes osalustasu oledki mängus sees.

Iganädalane garanteeritud €5000 jackpot

Iga nädal toimub Chanzis ka Chanz Weekly Jackpot (nädala jackpot) ennustusmäng. Selles mängus garanteerib Chanz omaltpoolt €5000 auhinnafondi. €5000 auhinnafondine lisanduvad ka mängijate tehtud osalustasud.

Chanzpool Weekly Jackpot mäng koosneb tavaliselt 13-st mänguvalikust. Jackpoti võidab mängija kes suudab ära ennustada kõigi poolis osalevate mängude tulemused. Juhul kui Jackpot’i ei võideta, kandub see üle järgmise nädala auhinnafondi.

Chanz Virtual Sports (virtuaalsport)

Chanz pakub ka võimalust teha panuseid virtuaalspordile.

Chanz Virtual Sports mängud on loodud Kiron Interactive poolt. Virtual sport mängudes esitatakse arvutiprogrammi poolt mängitavaid virtuaalseid spordivõistlusi, millele iga mängija saab reaalajas kaasa elada.

Panuseid saab teha jalgpallile, rattasõidule, hobusõidule, lauatennisele ning mitmedele muudele võistlustele.

Virtual Sports võistlused toimuvad ööpäevaringselt ning iga 3 minuti tagant algab uus spordiüritus, mis tähendab et panustada saab ilma pikema ootamiseta.

📣 

Chanz Social Casino pakub uutele mängijatele €100 boonust + 300 tasuta keerutust kasiinomängudes. Suhtle ja lõbutse koos teiste mängijatega.

REGISTREERI CHANZ KONTO