Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Bet365’s jalgpalli igav viik garantii – väravateta viigi puhul raha tagasi

📁 Bet365, Inglise Premier League, Jalgpall 🕔03.märts 2021
Bet365’s jalgpalli igav viik garantii – väravateta viigi puhul raha tagasi

Panustades Bet365’s jalgpallile on panused kindlustatud igava viigi vastu, ehk väravateta viigi puhul tagastatakse panused.

 

IGAV VIIK – RAHA TAGASI

Kampaanias osalemiseks ava Bet365 ja tee mängueelseid panuseid jalgpallile.

Pakkumisele kvalifitseeruvad matšieelsed jalgpalli panused järgnevatele turgudele: täpne skoor, poolaja tulemus, normaalaja tulemus ja scorecast-panuste turud.

Näide: Olles teinud €50 panuse, et 28 veebruaril toimunud Chelsea vs Manchester United võitjaks on Chelsea. Mäng lõppes viigiga, aga kuna skoor oli 0:0 (igav viik) siis tagastas Bet365 selle panuse.

Kampaania on saadaval vaid Bet365 klientidele, kes näevad pakkumist olles logitud sisse oma Bet365 kontole, valides Pakkumised ⟶ Jalgpall ⟶ Igav viik – raha tagasi.

Enne pakkumise kasutamist tutvu kindlasti kampaania reeglitega Bet365 veebilehel.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult! Spordiennustuste tegemine on lubatud alates 18. eluaastast.

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO