Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Bet365’s Euroopa korvpalli kindlustus – eduga võit tagatud

📁 Bet365, Korvpall 🕔10.märts 2021
Bet365’s Euroopa korvpalli kindlustus  – eduga võit tagatud

Panustades Bet365’s Euroopa korvpallile loetakse panus võitvaks kohe, kui valitud meeskond läheb vähemalt 18 punktiga juhtima.

 

EUROOPA KORVPALL – EDUGA VÕIT TAGATUD

Pakkumises osalemiseks ava Bet365 Eesti ja panusta alltoodud Euroopa korvpallile.

Tehes mängueelse panuse Euroopa korvpallile loetakse Sinu panus võitvaks niipea, kui Sinu meeskond saavutab 18 punktilise edu. Juhul, kui Sinu meeskond mängib edu maha ja kaotab või viigistab jääb Sinu panus siiski võitvaks.

Kampaanias osalevad mängueelsed matšivõitja panused. Arvesse lähevad üksik-, mitmik- ja süsteempanused.

Pakkumine on saadaval järgmistele Euroopa korvpalliliigadele: Euroliiga, Eurocup, Hispaania Liga ACB, Itaalia Lega 1, Saksamaa Bundesliga.

Kampaania on saadaval vaid Bet365 klientidele, kes näevad kampaaniat Bet365 pakkumiste lehel, olles sisselogitud oma kontole. Enne pakkumises osalemist tutvu kindlasti reeglitega.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult! Spordiennustuste tegemine on lubatud alates 18. eluaastast.

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO