Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Atalanta väravakütt Duvan Zapata tahab kogeda Meistrite Liigat

📁 Spordiuudised 🕔04.juuni 2019
Atalanta väravakütt Duvan Zapata tahab kogeda Meistrite Liigat

Lõppenud hooajal Atalanta kasuks Itaalia kõrgliigas 23 väravat löönud Duvan Zapata tahab klubiga kogeda ka Meistrite liigat.

 

Itaalia kõrgliiga parima väravaküti ehk Capocannoniere’i autasust jäi Zapatal puudu kolm väravat – 26 korda sahistas võrku legendaarne vanameister Fabio Quagliarella (Sampdoria). Kohe Zapata selja taha jäid aga näiteks Krzysztof Piatek (Genoa/Milan) ja Cristiano Ronaldo (Juventus) vastavalt 22 ja 21 väravaga.

Ronaldo mängis küll vähem, kuid Zapata edestas teda ka minutipõhises arvestuses. Särav hooaeg on 28-aastasele Kolumbia ründajale loomulikult kosilasi toonud ja Itaalia meedias seostatakse teda näiteks Milano Interi ja Napoliga, kuid Zapata siht on selge. Atalantaga võideldi välja koht Meistrite liigas ja ta kavatseb seda nautida.

“Unistan Atalantaga karikate võitmisest. Mõtlen vaid La Deale ja tahan siia jääda,” teatas ta La Gazzetta dello Sportile resoluutselt. “Olen väga õnnelik ja me tegime Meistrite liigasse jõudmisega ajalugu. Pärast sellist pingutust peame rõõmu ka nautima. Koos Josip Ilicici ja Papu Gomeziga oleme üks parimaid ründekolmikuid kogu maailmas.”

Enne Atalantat on Zapata seejuures Napoli ridadesse kuulunud, seda aastatel 2013-2018 – poole sellest ajast veetis ta aga laenul Udineses ja Sampdorias. Seni parimal hooajal oli ta löönud 11 väravat.

Meistrite liiga tiitli võitis Liverpool, kelle tiitli kaitsmise koefitsient aasta pärast on 8.00. Debütandi seisuses Atalanta peale panustamine tooks raha tagasi koefitsiendiga 67.00.

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused