Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Andy Ruiz üllatas poksimaailma ja tuli maailmameistriks

📁 Spordiuudised 🕔03.juuni 2019
Andy Ruiz üllatas poksimaailma ja tuli maailmameistriks

Profipoksi raskekaalus IBF, IBO, WBA ja WBO meistrivöösid hoidnud Anthony Joshua kaotas tiitlimatši ameeriklasele Andy Ruiz juuniorile.

 

Esimest korda USA-s poksinud Joshua jäi üllatajale New Yorgis Madison Square Gardenis ootamatult kindlalt alla. 29-aastane Ruiz saatis Joshua neljal korral põrandale ja seitsmendas raundis otsustas kohtunik matši katkestada.

Joshua ütles, et võinuks veel edasi poksida, aga kohtuniku peale ta pahane ei olnud. “Ma tahan võidelda. Ma ei ole kunagi üks neist võitlejatest, kes ei austa kohtunikku ega ütles, et ta pidanuks tegema seda või toda,” lausus Joshua.

“Ta lõpetas matši siis, kui leidis, et ma ei suuda võidelda. Sellest on kahju. Poks on raske spordiala. Ma treenisin ja pühendusin kõvasti ning sain täna healt võitlejalt lüüa. Saab olema huvitav näha, kui kaugele ta jõuab, aga soovin talle õnne. Ma tulen tagasi. See on osa teekonnast.”

Ruiz sai võimaluse tiitlivööd püüda kõigest viis nädalat tagasi, kui algselt britiga poksima pidanud Jarrell Miller andis positiivse dopinguproovi.

“Olen sellest unistanud,” oli Californias sündinud mehe kiire kommentaar. “Olen teinud selle nimel kõvasti tööd. Ma ei suuda uskuda, et täitsin just oma unistused. Soovin tänada oma tiimi ja oma perekonda.”

Andy Ruiz juunior on karjääri jooksul pidanud 34 matši ja võitnud neist 33. WBO raskekaalu tiitlile võitles ta ka 2016. aastal uus-meremaalase Joseph Parkeri vastu, aga kaotas kohtunike otsusega.

Kui mehed peaksid uuesti kohtuma, on Joshua võidu koefitsient 1.28 ja Ruizil 3.50.

Vaata kõiki bet365 kihlvedusid.

Spordiuudis pärineb ennustusportaalist bet365.ee

Bet365 spordiennustus - liitujatele €100 väärtuses tasuta panustamisühikuid

BET365 KONTO AVAMINE JA BOONUSED

UUED BET365 KLIENDID SAAVAD KUNI €100 VÄÄRTUSES PANUSTAMISÜHIKUID JA KUNI €50 SUURUSE KASIINOMÄNGUDE BOONUSE. BET365 TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT.

REGISTREERI BET365 KONTO

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused