Spordiennustused.com

Eesti online kihlveokontorite kampaaniad, boonused ja info

Spordiennustuse kampaaniad & Spordiuudised

Coolbet’i blogi: 5 nõuannet tundmatule spordialale panustamisel

📁 Blogi 🕔01.september 2017
Coolbet’i blogi: 5 nõuannet tundmatule spordialale panustamisel

Viimasel aastal pööritati online-hasartmängude äris hämmastavad 41 miljardit eurot! See number näitab, et mängus on erakordselt palju raha.

 

Lisaks pane tähele, et selles summas ei sisaldu kõikvõimalikud illegaalsed või siis lihtsalt inimeste vahel tehtud panused, sest vastasel juhul oleks too number veel palju-palju suurem.

Ükski märk ei viita tempo langusele ning 2018. aasta lõpuks prognoositakse koguturu suuruseks koguni 51 miljardit eurot. Tegemist on niivõrd hiiglasliku äriga, et Sulle “antakse kindlasti andeks” soov sellest osa saada.

Ilmne põhjus spordiennustusega alustamiseks on soov sukelduda aina enam sellesse spordialasse, millega Sa juba tuttav oled. Enamikel juhtudel on tegemist ühtlasi ka Sinu lemmikspordialaga. Kuid pahatihti soovime me panustama ka nendele aladele, mis meile küll meeldivad, kuid millest me õigupoolest midagi ei tea. See tegevus võib olla aga erakordselt ohtlik ning sellest võib saada üks kindlamaid võimalusi raha kaotamiseks.

Üheks heaks ning üsna tüüpiliseks näiteks on Grand Nationali nimeline hobuste võiduajamine. Igal aastal teevad sellele panuseid tuhanded britid, kes muidu üldse spordivõistlusi ei jälgi. Mõned inimesed panustavad favoriidile, mõned aga hobusele, kelle nimi on kas kõige veidram, naljakam või siis hoopis parima kõlaga (Thunder and Roses, anyone? jne.)

Kui Sa nüüd peaksid tegema oma esimest panust sellelesamale Grand Nationalile või mistahes teisele Sulle totaalselt võõrale spordialale/sündmusele, siis millest Sa alustaksid? Kuidas üldse panustada millelegi, millest Sa ööd ega mütsi ei jaga?

Siin on 5 head nõuannet, kuidas toimida.

1. Tee eeltöö ära

Oma spordialaste teadmiste kasutamine ning pidev õppimine on eluliselt vajalik selleks, et üldse panustamises edukas olla.

Kui Sa oled valmis uurima-puurima ning tõsiselt tööd tegema, siis suurendad Sa sel viisil oluliselt oma teadmisi spordialast, millele Sa panustada tahad. Mida suuremad on Sinu teadmised, seda tõenäolisemalt teed Sa ka häid ennustusi. Ning midagi paremaid ennustusi Sa teed, seda rohkem raha Sa teenid. Lihtne!

Mis on aga õppimisprotsessi parim osa?

Kui jutt käib spordiennustusest, siis loetakse õppimiseks telekast spordi vaatamist!

Õppimine – info kogumine, selle analüüsimine ja järelduste tegemine – ongi kõige esimene samm uue spordialaga tutvumiseks. Õpi tundma konkreetset sportlast või võistkonda. Jälgi live-panustamist või mänge reaalajas, märka võidu- ja kaotuselaineid, vaata läbi Youtube’i videoid viimastest mängudest, turniiridest või võistlussarjadest. Tea ka seda, et esimesi panuseid tehes pole sportlaste või võistkondade vahetu jälgimine staadionil just kuigivõrd oluline.

Eeltööd saad teha ka nii, et tellid temaatilisi uudiseid parimatelt väljaannetelt üle maailma ning hoiad nii kodumaistel kui rahvusvahelistel foorumitel silma peal. Oma ala ekspertide arvamuste ning kommentaaride lugemine igal nädalal võimaldab Sul märgata kõiki olulisi trende.

Kui Sa jälgid asjatundjaid, siis õpid mõistma, milline võistkond (ning miks) on hetkel ebasoosingus. Sa taipad, et just need satsid võivad spordimaailma tõsiselt šokeerida. Just nagu Leicester City 2016. aastal – näiliselt tõeline üllataja, kelle võidu tõenäosust ei hinnatud hooaja alguses kõrgemaks kui 5000:1 vastu.

Me kõik ju mäletame, kuidas see müstiline hooaeg lõppes. Jah – Leicester võitis!

Kui paljud spordiennustajaid panustasid aga Inglise Kõrgliigas 2015/2016 hooaja alguses Leicesteri võidule?

Mitte just paljud, see on kindel!

Paljud inimesed ei pannud lihtsalt tähele asjaolu, et Leicester City näitas väga head mängu triumfile eelnenud hooaja (2014/2015) lõpus, võites viimasest üheksast kohtumisest seitse. Sellega tehti ära isegi Chelsea’le, kes just siis Premier League’i kinni pani.

Loe edasi Coolbet.ee spordiennustuse blogist…

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused