Spordiennustus Eestis

vihjed, kampaaniad, ennustusmängud, boonused ja riskivabad panused

Paf spordiennustus - liitumisel tasuta €10

Eesti Spordiennustus portaalide kampaaniad

TonyBet spordiennustus ülevaade – uuele liitujale 100% kuni €200 spordiboonus

📁 Tonybet, Ülevaated 🕔12.september 2018
TonyBet spordiennustus ülevaade – uuele liitujale 100% kuni €200 spordiboonus

Tonybet on tuntud pokkerimängija Tony G poolt loodud spordiennustusportaal, mis pakub palju võimalusi spordiennustuste ja erinevate panuste tegemiseks.

 

TONYBET SPORDIENNUSTUSE ÜLEVAADE

TonyBet spordiennustusportaal on peamiselt orienteeritud spordisündmustele panustamiseks, kuid kõrvale pakutakse ka kasiinomänge, live-kasiinot ja pokkeri mängimise võimalust.

Spordiennustusi saab teha praktiliselt kõigile spordisündmustele (jalgpall, korvpall, pesapall, jäähoki, tennis, vormel-1, suusatamine jne). Enamikele spordisündmustele on võimalik panuseid teha ka reaalajas

Lisaks on TonyBeti spordiennustuses võimalus ennustada ka paljude päevakajaliste sündmuste tulemusi. Kes ei mäletaks näiteks selliseid sündmuseid nagu Brexit või Trumpi presidendiks valimine.

TonyBet spordiennustusportaalis on olemas ka virtuaalspordi mängud (Virtual Sports), kus on võimalik panustada virtuaalsetele hobuste võiduajamistele, tsiklite ja jalgratta võistlustele ning mitmedele muudele aladele.

TONYBET SPORDIBOONUS

TonyBet annab uutele liitujatele 100% kuni €200 suuruse tervitusboonuse. Boonuse saamiseks tee sissemakse ja sisesta boonuste lehel boonuskood LIVEBET.

Spordiboonus tuleb enne väljamaksmist läbi mängida Tonybet live-ennustuse keskkonnas 12x vähemalt 1.60 koefitsiendiga.

📣 

Tonybet annab uutele liitujatele 100% kuni €200 suuruse spordiennustuse tervitusboonuse. Lisaks saadaval ka kasiino tervitusboonus koos tasuta spinnidega.

REGISTREERI TONYBET KONTO

JAGA POSTITUST OMA SÕPRADEGA