Spordiennustus Eestis

vihjed, kampaaniad, ennustusmängud, boonused ja riskivabad panused

Goalbet spordiennustuses tasuta €5 + spordiboonus

Eesti Spordiennustus portaalide kampaaniad

TonyBet spordiennustus ülevaade – €20 väärtuses tasuta panuseid

📁 Esiletõstetud, Tonybet, Ülevaated 🕔30.august 2017
TonyBet spordiennustus ülevaade – €20 väärtuses tasuta panuseid

Tonybet on tuntud pokkerimängija Tony G poolt loodud spordiennustusportaal, mis pakub palju võimalusi spordiennustuste ja erinevate panuste tegemiseks.

 

TonyBet spordiennustuse ülevaade

TonyBet spordiennustusportaal on peamiselt orienteeritud spordisündmustele panustamiseks, kuid kõrvale pakutakse ka kasiinomänge, live-kasiinot ja pokkeri mängimise võimalust.

Spordiennustusi saab teha praktiliselt kõigile spordisündmustele (jalgpall, korvpall, pesapall, jäähoki, tennis, vormel-1, suusatamine jne). Enamikele spordisündmustele on võimalik panuseid teha ka reaalajas

Lisaks on TonyBeti spordiennustuses võimalus ennustada ka paljude päevakajaliste sündmuste tulemusi. Kes ei mäletaks näiteks selliseid sündmuseid nagu Brexit või Trumpi presidendiks valimine.

TonyBet spordiennustusportaalis on olemas ka virtuaalspordi mängud (Virtual Sports), kus on võimalik panustada virtuaalsetele hobuste võiduajamistele, tsiklite ja jalgratta võistlustele ning mitmedele muudele aladele.

TonyBet spordiennustuse boonus

TonyBet annab uutele liitujatele, kes teevad vähemalt €10 panuse koefitsiendiga 2.0 või rohkem €20 väärtuses tasuta panuseid. Peale panustatud €10 tulemuse selgumist lisatakse mängijale €5 tasuta panus. Järgnevad tasuta panused lisatakse mängijale järgmisel kolmel kuul. Iga kuu 1. kuupäeval ootab sinu kontol €5 tasuta panus.

📣 

Tonybet annab uutele liitujatele €20 väärtuses tasuta panuseid. Lisaks kasiino boonuste pakett, mis koosneb tasuta spinnidest ja €100 suurusest kasiino boonusest.

REGISTREERI TONYBET KONTO

JAGA POSTITUST OMA SÕPRADEGA

Ehk pakuvad Sulle huvi ka need postitused